SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Sostinės SC jaunučių ir jaunių čempionatai perkelti į sausio mėnesį, gruodžio 7 d. vyks SSC kvalifikacinės varžybos

LLAF taurės varžybos: antroji diena
2022-06-04

Šeštadienį finišavo LLAF taurės varžybos. Palangos stadione paaiškėjo dar 17 rungčių nugalėtojai:

Vyrai.

200 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 20.81/0.7 (LLAF taurės varžybas laimėjo ketvirtą kartą iš eilės), 2.Ilja Petrušenko (LAT) 21.49 (geriausias Latvijos sezono rezultatas), 3.Oskars Grava (LAT) 21.60. Atrankos bėgime Danielius Vasiliauskas (Vilnius) pagerino Lietuvos 16-mečių rekordą – 21.78/2.0 sek.
800 m. 1.Einaras Borisenko (Vilnius) 1:56.65, 2.Ralfs Roga (LAT) 1:57.86, 3.Osvaldas Vrubliauskas (Vilnius) 1:58.66.
3000 m. 1.Robertas Vališauskas (Šiauliai, Šiaulių r.) 8:12.75 (asmeninis rekordas, LLAF taurę buvo laimėjęs ir pernai), 2.Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8:19.92 (asmeninis rekordas), 3.Faustas Marcinkevičius (Šiauliai) 8:46.72 (asmeninis rekordas).
3000 m kliūtinis bėgimas. 1.Lukas Tarasevičius (Alytus/Švenčionys) 9:39.58 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Airidas Bendaravičius (Marijampolė) 10:14.63, 3.Eimantas Janiulis (Šiauliai) 11:08.85 (asmeninis rekordas).
400 m barjerinis bėgimas. 1.Rapolas Saulius (Vilnius) 52.41 (LLAF taurę laimėjo trečią kartą), 2.Rytis Ašmena (Elektrėnai/Kaunas) 57.44, 3.Naglis Baranauskas (Kaunas/Kelmė) 58.33 (asmeninis rekordas).
Šuolis su kartimi. 1.Tomas Sabašinskas (Kaunas) 4.50 (pakartoti asmeninis rekordas ir geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Lukas Kolpakovas (Vilnius) 4.40, 3.Nikodemas Laurynas (Vilnius) 4.40.
Trišuolis. 1.Dominykas Petrosevičius (Kaunas/Kėdainiai) 14.85/2.2 (pučiant leistinam vėjui pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 14.78/-0.5, LLAF taurę buvo laimėjęs 2018 metais), 2.Rimvydas Augys (Raseiniai) 14.20/1.7, 3.Daniil Škulepa (Klaipėda) 14.16/1.6 (asmeninis rekordas).
Disko metimas. 1.Aleksas Abromavičius (Vilnius) 58.15 (penktos laimėtos LLAF taurės varžybos), 2.Martynas Alekna (Vilnius) 58.04, 3.Armandas Miliauskas (Kaunas/Kėdainiai) 57.21.
Kūjo metimas. 1.Tomas Vasiliauskas (Marijampolė/Vilnius) 69.50 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurę laimi septintą kartą iš eilės), 2.Tomas Juknevičius (Panevėžys) 56.77, 3.Gintautas Misevičius (Kaunas) 50.93.

Moterys.

200 m. 1.Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) 23.76/2.0 (asmeninis rekordas), 2.Akvilė Andriukaitytė (Vilnius) 23.90, 3.Sindija Bukša (LAT) 24.14.
800 m. 1.Eglė Vaitulevičiūtė (Vilnius) 2:13.37 (LLAF taurę laimėjo antrą kartą iš eilės), 2.Karolina Mockaitytė (Kelmė) 2:14.12, 3.Ramunė Klybaitė (Pakruojis) 2:17.94.
3000 m. 1.Vytautė Budavičienė (Kaišiadorys) 9:55.79 (asmeninis rekordas), 2.Karolina Bliujūtė (Vilnius) 10:26.01, 3.Eleonora Višnevskytė (Vilnius) 10:33.92 (asmeninis rekordas).
400 m barjerinis bėgimas. 1.Gerda Kirkytė (Kupiškis/Šiauliai) 1:01.65 (asmeninis rekordas, įvykdė Europos U18 čempionato normatyvą), 2.Kamilė Gargasaitė (Kaunas) 1:03.09, 3.Hanna Zikejeva (Vilnius) 1:05.67.
Šuolis su kartimi. 1.Rugilė Miklyčiūtė (Kaunas) 3.70 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Kamilė Petrauskaitė (Kaunas) 3.40, 3.Elzė Kudulytė (Vilnius) 3.20.
Trišuolis. 1.Dovilė Kilty (Šiauliai) 13.47/1.6 (LLAF taurę laimėjo ketvirtą kartą), 2.Aina Grikšaitė (Vilnius) 3.41/-0.4, 3.Diana Zagainova (Vilnius) 13.25/-0.6.
Disko metimas. 1.Ieva Zarankaitė (Utena) 57.41 (LLAF taurę laimėjo trečią kartą), 2.Eglė Zarankaitė (Utena/Vilnius) 50.65 (asmeninis rekordas, tapo 30-a Lietuvos disko metike per visą istoriją, įveikusia 50 m ribą), 3.Paulina Stuglytė (Rokiškis/Vilnius) 48.25.
Kūjo metimas. 1.Natalija Gudauskienė (Klaipėda) 44.95 (taurę laimėjo trečią kartą), 2.Mairita Pajėdaitė (Marijampolė) 43.79, 3.Raminta Lepšytė (Marijampolė) 37.41.

Komandinėje įskaitoje pirmavo Vilnius (I miestų grupė), Šiauliai (II miestų grupė) ir Utena (rajonų grupė).

Kartu vykusias LLAF klubų komandines varžybas laimėjo sporto klubo COSMA I komanda, pralenkusi „Kauno maratono klubą“ ir Šiaulių bėgimo klubą „Stadija“. Antroje klubų grupėje pirmą vietą užėmė Utenos lengvosios atletikos sporto klubas.

Varžybas nuo 13 val. galima buvo stebėti per Sport1 televiziją arba LLAF facebook’e.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite