SVARBUS PRANEŠIMAS:
LLAF taurės varžybos, universitetų čempionatas: pirmoji diena
2018-06-02

Utenoje prasidėjo Lietuvos LAF atviros taurės varžybos ir sporto klubų taurės varžybos bei Lietuvos universitetų studentų čempionatas.

Pirmosios dienos rezultatai:

Moterys.
100 m. 1.Karolina Deliautaitė (Kaunas/Klaipėda, „Maratonas“, LSU) 11.66/2.3, 2.Akvilė Andriukaitytė (Panevėžys/Šakiai, COSMA) 11.74, 3.Evija Šefere (LAT) 11.85. Studentų čempionė – K.Deliautaitė.
400 m. 1.Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 52.67 (asmeninis rekordas, LLAF taurės varžybų rekordas), 2.Eva Misiūnaitė (Kaunas, KMK) 53.99, 3.Gabija Galvydytė (Panevėžys/Jonava, „Greitas spurtas“) 55.59 (asmeninis rekordas). Studentų čempionė – Erika Krūminaitė (KU) 55.64.
1500 m. 1.Ugnė Žvinklytė (Klaipėda, „Maratonas“) 4:42.80, 2.Greta Karinauskaitė (Šiauliai, „Stadija“) 4:47.11 (asmeninis rekordas), 3.Karolina Syryca (Vilnius, „Midlongas“) 4:55.79.  Studentų čempionė – Gabrielė Brusokaitė (LSMU) 4:57.32.
5000 m. 1.Loreta Kančytė (Kaunas, KMK, LSU) 17:32.00 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai, „Stadija“) 17:38.56 (asmeninis rekordas), 3.Giedrė Račiukaitytė (Vilkaviškis, VLASK) 20:12.06. Studentų čempionė – L.Kančytė.
100 m b/b. 1.Paula Sprudzane (LAT) 14.02/2.3, 2.Greta Plečkaitytė (Kaunas, KMK, LSU) 14.19/2.3 (atrankoje – 14.43, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Rasa Mažeikaitė (Šiauliai, „Piramidė“, ŠU) 14.60. Studentų čempionė – G.Plečkaitytė.
Aukštis. 1.Urtė Baikštytė (Šiauliai, „Piramidė“) 1.70, 2.Zane Zemite (LAT) 1.70, 3.Frederika Rūmniece (LAT) 1.70.
Tolis. 1.Karina Lipeckaja (Vilnius) 6.14, 2.Rūta Lasmane (LAT) 5.94, 3.Vaida Padimanskaitė (Panevėžys, „Greitas spurtas“) 5.92 (pakartotas asmeninis rekordas). Studentų čempionė – Augustė Regalaitė (KU) 5.92 (asmeninis rekordas).
Rutulys. 1.Urtė Bačianskaitė (Panevėžys. „Žvaigždė“) 14.63 (asmeninis rekordas, įvykdytas pasaulio jaunimo čempionato normatyvas), 2.Valerija Kolontaj (Vilnius, COSMA) 13.89 (asmeninis stadionų rekordas), 3.Marija Šyvytė (Utena, ULAK) 12.79. Studentų čempionė – Kamilė Turskytė (LSMU) 12.53.
Diskas. 1.Agnė Jonkutė (Vilnius/Joniškis, COSMA) 45.97, 2.Eglė Zarankaitė (Utena, ULAK) 38.06, 3.Sonata Rudytė (Vilnius/Rokiškis, COSMA) 37.30.
4×100 m. „Greitas spurtas“/COSMA“ (Gabrielė Kaminskaitė, Monika Ubeikaitė, Vaida Padimanskaitė, Akvilė Andriukaitytė) 47.61, studentų čempionės – LSU 47.85.
3000 m sportinis ėjimas (universitetų čempionatas). Živilė Vaiciukevičiūtė (LEU) 12:30.58 (asmeninis rekordas), be konkurencijos – Brigita Virbalytė-Dimšienė (Vilnius) 12:05.72 (geriau už LIETUVOS REKORDĄ).

Vyrai.
100 m. 1.Kostas Skrabulis (Vilnius, COSMA) 10.51/2.0 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Giedrius Rupeika (Vilnius, COSMA) 10.77, 3.Rokas Silkinis (Kaunas, „Maratonas“, KTU) 10.80 (asmeninis rekordas). Studentų čempionas – R.Silkinis.
400 m. 1.Rokas Pacevičius (Kaunas, „Be1“, LSU) 47.41 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas) , 2.Aleksandrs Kucs  (LAT) 48.45, 3.Daniel Golovacki (Kaunas/Švenčionys, KMK, LSU) 48.51 (asmeninis rekordas). Studentų čempionas – R.Pacevičius.
1500 m. 1.Simas Bertašius (Vilnius/Raseiniai, COSMA, MRU) 3;40.41 (LIETUVOS REKORDAS), 2.Egidijus Adomkaitis (Vilnius, „F.O.C.U.S running“) 3:57.28 (asmeninis rekordas), 3.Darius Petkevičius (Marijampolė, MLASK) 3:58.99. Studentų čempionas – S.Bertašius.
5000 m. 1.Giedrius Valinčius (Marijampolė, MLASK) 15:34.35 (asmeninis rekordas), 2.Jonas Stankevičius (Kėdainiai) 15:38.66 (asmeninis rekordas), 3.Paulius Bieliūnas (Marijampolė, MLASK) 15:40.80. Studentų čempionas – Evaldas Gustaitis (LSU) 16:05.41.
110 m b/b. 1.Rapolas Saulius (Vilnius, COSMA) 14.18 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Rokas Ickys (Šiauliai, „Piramidė“) 14.77, 3.Gabrielius Bžeskis (Kaunas, „Žvaigždė“, LSU) 14.79 (asmeninis rekordas). Studentų čempionas – G.Bžeskis.
Aukštis. 1.Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai, COSMA, LSU) 2.20, 2.Mantas Liekis (Vilnius/Kaunas, KMK) 2.10, 3.Dainius Pazdrazdis (Kaunas, KMK, LSU) 2.10 (stadionų asmeninis rekordas). Studentų čempionas – A.Glebauskas.
Tolis. 1.Elvijs Misans (LAT) 7.57, 2.Tomas Vitonis (Kaunas, KMK) 7.39 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Marius Vadeikis (Kaunas, KMK) 7.35. Studentų čempionas – Tomas Urbonavičius (LSU) 7.04.
Rutulys. 1.Rimantas Martišauskas (Klaipėda, „Start U“) 18.05, 2.Šarūnas Banevičius (Klaipėda, COSMA) 17.76, 3.Paulius Gelažius (Vilnius/Joniškis, COSMA, LEU) 17.09. Studentų čempionas – P.Gelažius.
Diskas. 1.Andrius Gudžius (Kaunas, COSMA, LSU) 68.98, 2.Domantas Poška (Vilnius, „Heraklidas“, VU) 60.94, 3.Simonas Martišius (Kaunas, LSU) 54.12 (asmeninis rekordas). Studentų čempionas – A.Gudžius.
4×100 m. COSMA (Mantas Šeštokas, Ugnius Savickas, Kostas Skrabulis, Gediminas Truskauskas) 40.78. Studentų čempionai – LSU 44.21.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite