SVARBŪS PRANEŠIMAI:
LLAF taurės varžybų pirmoji diena
2019-06-07

Šiandien 15 val. Utenoje prasidėjo LLAF atviros taurės varžybos bei LLAF sporto klubų taurės varžybos. Pirmąją dieną paaiškėjo 20 rungčių nugalėtojai.

Moterys.
100 m. 1.Karolina Deliautaitė (Kaunas, „Be1“) 11.88/0.1 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, nugalėjo trečią kartą iš eilės), 2.Evija Šefere (LAT) 11.98, 3.Nora Kigure (LAT) 12.13.
400 m. 1.Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 53.43 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, šešta pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Eva Misiūnaitė (Kaunas, „Be1“) 53.91, 3.Gabija Galvydytė (Panevėžys/Jonava, „Einius“) 56.53.
1500 m. 1.Gabrielė Paužaitė (Vilnius, COSMA) 4:26.69 (asmeninis rekordas, įvykdytas Europos U23 čempionato normatyvas), 2.Monika Bytautienė (Vilnius/Jonava, KMK) 4:27.48 (asmeninis rekordas), 3.Dominyka Petraškaitė (Alytus, ALASK) 4:42.46 (asmeninis rekordas).
5000 m. 1.Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai, „Stadija“) 19:03.49.
100 m b/b. 1.Rasa Mažeikaitė (Šiauliai, „Piramidė“) 14.56/0.0, 2.Gabrielė Čeponytė (Kaunas, KMK) 14.76, 3.Olimpija Zabulytė (Šiauliai/Kupiškis, „Piramidė“) 15.31 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Airinė Palšytė (Vilnius, COSMA) 1.90 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antra pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Urtė Baikštytė (Šiauliai, „Piramidė“) 1.83, 3.Zane Zemite (LAT, „Be1“) 1.75.
Tolis. 1.Aina Grikšaitė (Vilnius) 6.08/0.6 (asmeninis rekordas), 2.Vaida Padimanskaitė (Panevėžys, „Greitas spurtas“) 5.95/-0.1, 3.Augustė Regalaitė (Kaunas/Klaipėda, „Be1“) 5.95/-0.6.
Diskas. 1.Ieva Zarankaitė (Utena, ULAK) 56.32 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Katlin Tollasson (EST) 52.72, 3.Zinaida Sendriūtė (Skuodas, COSMA) 52.43 (šešioliktą kartą laimėti LLAF taurės varžybas šįmet nepavyko).
Ietis. 1.Liveta Jasiūnaitė (Kaunas, KMK) 58.81 (taurę laimėjo šeštą kartą), 2.Indrė Jakubaitytė (Kaunas, „Be1“) 52.40, 3.Linda Luize Šalme (LAT) 45.03.
4×100 m. 1.„Be1“ (A.Staurylaitė, K.Deliautaitė, S.Baubonytė, A.Regalaitė) 47.72 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.„Be1“ – 2 (A.Markevičiūtė, L.Zemite, A.Šliževičiūtė, A.Unskinaitė) 49.35.

Vyrai.
100 m. 1.Kostas Skrabulis (Vilnius, COSMA) 10.53/2.0 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antra pergalė taurės varžybose), 2.Alex Murdock (GBR, „Be1“) 10.64, 3.Giedrius Rupeika (Vilnius, COSMA) 10.67 (asmeninis rekordas).
400 m. 1.Rokas Pacevičius (Kaunas, „Be1“) 47.79 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, LLAF taurę laimėjo penktą kartą), 2.Austris Karpinskis (LAT) 48.17, 3.Deimantas Špučys (Klaipėda, „Be1“) 49.32 (asmeninis rekordas).
1500 m. 1.Simas Bertašius (Raseiniai/Vilnius, COSMA) 3:50.54 (laimėjo taurės varžybose 1500 m bėgimą penktą kartą iš eilės), 2.Mindaugas Striokas (Vilnius/Vilkaviškis, COSMA) 3:54.12 (asmeninis rekordas), 3.Egidijus Adomkaitis (Vilnius, F.O.C.U.S. running) 3:55.97 (asmeninis rekordas).
5000 m. 1.Giedrius Valinčius (Marijampolė, MLASK) 15:31.81 (nugalėjo antrą kartą iš eilės), 2.Aurimas Rimkus (Šiauliai, „Stadija“) 15:46.27 (asmeninis rekordas), 3.Rimvydas Alminas (Švenčionys) 16:08.85.
110 m b/b. 1.Martynas Vrašinskas (Kaunas/Klaipėda, COSMA) 14.33/-1.0 (atrankoje pagerino asmeninį rekordą – 14.19/0.0), 2.Kristaps Sietinš (LAT) 14.58 (atrankoje 14.53/0.0), 3.Rapolas Saulius (Vilnius, COSMA) 14.59 (atrankoje 14.20/-0.7).
Aukštis. 1.Adrijus Glebauskas 2.27 (Kaunas/Kėdainiai, COSMA)  (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antra pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Mantas Liekis (Kaunas/Vilnius, KMK) 2.15 (pakartotas asmeninis rekordas), 3.Aleksas Vilkas (Kaunas, COSMA) ir Dainius Pazdrazdis (Kaunas, KMK) 1.95.
Tolis. 1.Ramūnas Kleinauskas (Kaunas, KMK) 7.56/-0.7 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antra pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Marius Vadeikis (Kaunas, KMK) 7.52/0.5, 3.Janis Leitis (LAT) 7.46/0.1.
Diskas. 1.Andrius Gudžius (Kaunas, COSMA) 66.03 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, įvykdytas olimpinis normatyvas, septinta pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Aleksas Abromavičius (Vilnius, COSMA) 58.55, 3.Domantas Poška (Vilnius) 56.51.
Ietis. 1.Edis Matusevičius (Vilnius, COSMA) 73.89 (nugalėjo penktą kartą), 2.Tomas Sabašinskas (Kaunas) 61.56, 3.Marius Rudzevičius (Šilutė/Vilnius) 61.03.
4×100 m. 1.„Žvaigždė“ (E.Trumpa, G.Bžeskis, D.Dobrega, K.Seikauskas) 42.51, 2.„Lėvuo“ (A.Jankauskas, A.Vokietaitis, A.Gagieckas, A.Strelčiūnas) 44.73, 3.ALASK (J.Babinskas, E.Dalinskas, M.Čelkis, A.Šeštokas) 46.05.

Rezultatai.

Video transliacija.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite