Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Londono maratonas: Diana Lobačevskė – dvylikta
2017-04-23

Šiandien Londono maratone Diana Lobačevskė užėmė dvyliktą vietą – 2 val. 28 min. 48 sek. Tai antras rezultatas per visą jos karjerą – greičiau bėgo tik 2010 metais Karpyje (2:28:03). 2009 metais Londone Diana nugalėjo masiniame Londono maratono bėgime (2:38:26), tačiau pridėjus ir elito grupės rezultatus jos laikas buvo septynioliktas. Maratono nugalėtoja tapo Kenijos bėgikė Mary Keitany (2:17:01). Diana buvo greičiausia tarp Europos bėgikių: tarp ją pralenkusių buvo po keturias Kenijos ir Etiopijos maratonininkes, dvi australės ir amerikietė.

46 vietą Londono maratone užėmė asmeninį rekordą (beje, antrą kartą šį mėnesį) pagerinęs Andrius Jakševičius (2:23:24). Audinga Andruškevičiūtė (3:07:19, 155 vieta) ir Gintė Bailey (3:09:09, 184 vieta) taip pat pasiekė savo rekordinius rezultatus.

Varšuvos maratone Andrejus Jegorovas finišavo aštuntas (2:23:54, asmeninis rekordas), o Darius Škarnulis – šešioliktas (2:33:56). Loreta Petkevičienė, užėmusi dvyliktą vietą (2:59:03), tapo aštuoniolikta Lietuvos maratonininke, įveikusia trijų valandų ribą. Šiame maratone bėgo daugiau kaip 60 lietuvių. Dar 54 mūsų bėgikai dalyvavo satelitiniame 10 km bėgime. Jame vienuoliktą vietą užėmė Remigijus Kančys (30:03).