SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Malaga: šįmet vienuolika medalių
2018-09-15

Pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionato paskutiniai startai vyks sekmadienį, tačiau lietuviai varžybas baigė jau šiandien.

Ryte vyko moterų (W50) 80 m barjerinio bėgimo pusfinalis, į kurį su geriausiu atrankos rezultatu pateko Neringa Jakštienė (12.88/-0.6). Pusfinalyje jos rezultatas (12.94/-0.2) taip pat buvo geriausias. Finale Neringa finišavo antra (12.80/-0.3).

Gintaras Varanauskas (M45) trišuolyje užėmė tryliktą vietą (11.59/04).

Vakar metimų penkiakovėje ketvirtą vietą užėmė  Saulius Svilainis (M55) – 3841 taškas (kūjis – 40.24, rutulys – 12.11, diskas – 39.44, ietis – 40.44, svoris – 16.12).

Lietuvos lengvaatlečiai pasaulio čempionate iškovojo 11 medalių (3 aukso, 5 sidabro, 3 bronzos). Keturis iš jų laimėjo tokių varžybų debiutantė, dabar gyvenanti JAV Neringa Jakštienė, tris – Jadvyga Putinienė.