SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Malaga: penktadienį dar du bronzos medaliai
2018-09-08

Penktadienį Lietuvos lengvaatlečiai pasaulio veteranų čempionate laimėjo du bronzos medalius.

Pirmąjį iš jų 400 m barjeriniame bėgime iškovojo Milda Zubavičienė (W35) – 1 min. 11,32 sek.

Henrykas Gulbinovičius (M55) tapo bronziniu prizininku dešimtkovėje – 6945 taškai (100 m b/b – 16.12, diskas – 36.68, kartis – 3.05, ietis – 33.27, 1500 m – 6:40.35). Saulius Svilainis, likęs be rezultato barjeriniame bėgime ir toliau už visus varžovus numetęs diską (40.38), su kartimi jau nešokinėjo (trauma).

Oksanos Chodos (W35) rezultatas 200 m atrankos bėgimuose buvo dvidešimt trečias (27.89/0.2), į pusfinalį patekti jai nepavyko.