SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Martino Kutmano atminimo varžybos
2019-02-05

Šiandien Tartu vyko septintos žinomo Estijos trenerio Martino Kutmano atminimo varžybos.

Šarūnas Banevičius nustūmė rutulį 18.64 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas) ir užėmė antrą vietą. Rapolas Saulius 60 m barjeriniame bėgime buvo trečias (8.11). Dominykas Trijonis 60 m bėgimo finale finišavo ketvirtas – 7.12 sek. (atrankoje – 7.16).

Šuoliuose su kartimi jaunučių grupėje Rugilė Miklyčiūtė užėmė trečią vietą (2.60), Mykolas Baliukas tarp berniukų buvo ketvirtas (2.80), o Gustis Stasiukaitis – šeštas (2.60).