SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno atviras vaikų ir jaunučių kroso čempionatas perkeltas iš spalio 4 d. į spalio 11 d.

Pasaulio čempionate debiutavusi Liveta Jasiūnaitė į finalą nepateko
2017-08-06

Pasaulio čempionato debiutantei Livetai Jasiūnaitei nepavyko prasibrauti į pirmenybių finalą. Londone lietuvė geriausiu trečiu bandymu ietį numetė 55,80 m bei A atrankos grupėje užėmė 14 vietą. Tarp visų sportininkių jos rezultatas buvo 26-as.

„Pagal rezultatą matosi, kad nelabai kas pavyko. Nežinau, ką komentuoti. Prieš trečią bandymą mintyse galvojau, kad nenoriu laukti dvejų metų ir norėjau šiandien padaryti“, – liūdnai kalbėjo L.Jasiūnaitė.

Į planetos čempionatą L.Jasiūnaitė pateko gavusi vardinį kvietimą, tad prieš varžybas jos rezultatas tarp 31 dalyvės buvo prasčiausias. Pirmu bandymu sportininkė numetė 50,51 m, o antru – 55,05 m.

Sportininkė džiaugėsi atmosfera ir galimybe išbandyti jėgas su geriausiomis pasaulio ieties metikėmis.

„Viskas stadione „faina“, didelis stadionas, daug žmonių, tik gal prie to neįpratusi, todėl buvo šiek tiek keista“, – sakė lietuvė.

Lietuvos komandai, savo sąskaitoje jau turinčiai Andriaus Gudžiaus aukso medalį, pasaulio lengvosios atletikos čempionatas tik įsibėgėjo.

Savų startų dar laukia šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, ieties metikas Edis Matusevičius, disko metikė Zinaida Sendriūtė, ėjikai Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaičiukevičiūtė, Monika Vaiciukevičiūtė, Marius Žiūkas, Arturas Mastianica bei 800 m bėgsianti Eglė Balčiūnaitė.

 

lengvoji.lt

Alfredo Pliadžio nuotr.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite