SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

Pasaulio jaunimo čempionatas: pirmoji diena
2016-07-18

Antradienį Bydgoščiuje (Lenkija) prasidėjo pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvaus 8 Lietuvos sportininkai (Matas Adamonis dėl traumos į čempionatą neišvyko). Du iš jų rungtyniavo pirmąją varžybų dieną.

Ryte Paulius Gelažius rutulio stūmimo kvalifikacinėse varžybose tarp 30 dalyvių užėmė 15 vietą – 18.02 m (17.40-18.02-x).

Vakare 400 m atrankos bėgime Erika Krūminaitė finišavo penkta su geriausiu savo sezono rezultatu (54.89). Vyko 6 bėgimai. Į kitą etapą pateko po tris greičiausias sportininkes iš kiekvieno bėgimo ir dar šešios pagal geriausius rezultatus, tarp jų ir Erika. Trečiadienį ji bėgs pusfinalyje.

Be Erikos Krūminaitės, ryt dar rungtyniaus barjerininkas Rokas Ickys ir kūjo metikas Tomas Vasiliauskas.

Starto sąrašai ir rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite