SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Pasaulio jaunių čempionatas: komandos sudėtis ir informacija apie kelionę
2017-06-27

Pasaulio jaunių čempionate Nairobyje (Kenija) liepos 12-16 d. dalyvaus tokios sudėties Lietuvos komanda:

Eduardas Rimas Survilas (Vilnius), Tomas Sabašinskas (Jurbarkas), Monika Šaltenytė (Vilnius), Gabija Galvydytė (Panevėžys), Gintarė Tirevičiūtė (Palanga), Urtė Bačianskaitė (Panevėžys), Beatričė Juškevičiūtė (Kaunas), Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius), komandos vadovė Zita Tindžiulienė (Vilnius), treneriai Aldona Dobregienė (Panevėžys) ir Algimantas Sniečkus (Panevėžys).

Į varžybas komanda išvyksta liepos 9 d. 6.25 val. iš Vilniaus oro uosto. Į oro uostą reikia atvykti iki 4.30 val. Iš varžybų pagrindinė komandos grupė sugrįžta liepos 17 d. 17.50 val. į Kauno oro uostą. 3 sportininkės (G.Tirevičiūtė, M.Šaltenytė ir A.Kavaliauskaitė) sugrįžta liepos 17 d. 23.50 val. į Kauno oro uostą.

Jeigu komandos nariams išvykstant bus reikalinga nakvynė Vilniuje, kuo skubiau kreipkitės į LLAF varžybų direktorių Aurelijų Žiedą (868585161).

Vykstantys į varžybas privalo turėti asmens dokumentą (pasą) ir Lietuvos rinktinės aprangą (gamintojas „Joma“). Sportininkai dar privalo turėti notaro patvirtintą sutikimą nepilnamečiui išvykti į užsienį.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite