Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Pasaulio kurčiųjų žaidynės: Larisa Voroneckaja – vicečempionė

Šeštadienį Samsune baigėsi Deaflympics lengvosios atletikos programa.

Disko metimo sektoriuje sidabro medalį iškovojo Larisa Voroneckaja – 46.16 m.

Lietuvos lengvaatlečiai grįžta namo su dviem sidabro ir vienu bronzos apdovanojimu.

Ketvirtadienį disko metimo finale Mindaugas Jurkša užėmė dešimtą vietą (43.65).

Trečiadienį Deaflympics varžybose, įprastai vadinamose kurčiųjų olimpinėmis žaidynėmis, rungtyniavo visi trys Lietuvos metikai.

Rutulio stūmimo varžybose Larisa Voroneckaja užėmė septintą vietą (12.53).

Disko metimo kvalifikacinėse varžybose Mindaugo Jurkšos rezultatas (43.50) buvo devintas, jis kovos toliau finale. Vytenis Ivaškevičius liko keturioliktoje vietoje (37.67).

Samsune (Turkija) vyksta 23-ios pasaulio kurčiųjų žaidynės (Deaflympics).

Sekmadienį rutulio stūmimo kvalifikacinėse varžybose Vytenis Ivaškevičius su trečiu (15.89), o Mindaugas Jurkša su ketvirtu (15.56) dienos rezultatu pateko į finalines varžybas.

Pirmadienį finale lietuvius pralenkė tik rusas Dmitrijus Kalmykovas (16.70). Vos 3 cm atsilikęs Vytenis Ivaškevičius (16.67) iškovojo sidabro medalį, Mindaugas Jurkša (16.61) laimėjo bronzą.