Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Pasaulio uždarų patalpų čempionatas
2022-03-18

Kovo 18 d. Belgrade prasidėjo pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Šįmet jame dalyvavo du Lietuvos lengvaatlečiai – abu tokių varžybų debiutantai.

Penktadienį penktame 400 m atrankos bėgime Modesta Justė Morauskaitė finišavo trečia (52.11) ir pateko į pusfinalį su šeštu atrankos bėgimų rezultatu. Pusfinalyje ji finišavo penkta (52.00) ir baigė varžybas, užimdama čempionate devintą vietą. Lietuvos bėgikės šioje rungtyje pasaulio čempionate iki šiol buvo dalyvavusios du kartus: 2001 m Lisabonoje Žana Minina buvo keturiolikta (53.68), o 2016 metais Birmingeme Agnė Šerkšnienė – septinta (52.62). Pažymėtina, kad abiem atvejais buvo pagerinti Lietuvos rekordai.

Šeštadienį Simas Bertašius 1500 m atrankos bėgime  finišavo šeštas (3:48.48) ir užėmė čempionate dvidešimt šeštą vietą.