Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Pasaulio veteranų čempionatas: paskutinę dieną dar du medaliai
2019-03-30

Šeštadienis – paskutinė čempionato diena. Rungtyniavo dar šeši lietuviai.

Janina Lapienienė (W55) iškovojo aukso medalį disko metime (39.88), o Petras Kavaliauskas (M70) – bronzos medalį pusės maratono bėgime  (1:35:49).

Vladas Zaniauskas (M70) trišuolyje buvo penktas (9.18), pusmaratonyje Arūnas Klebauskas (M55) užėmė 35 vietą (1:37:50), Dainius Stravinskas (M40) – 38 vietą (1:26:10), Gražvydas Jusaitis – 45 vietą (1:29:31).

Lietuviai grįžta iš Torunės su 14 medalių – trimis aukso, penkiais sidabro ir šešiais bronzos. Pagal medalių skaičių pakartotas rekordinis 2014 metų pasiekimas. Čempionate medaliais apdovanoti 56 šalių atstovai, Lietuva medalių lentelėje – trisdešimt pirma.

Torunėje labai sėkmingai rungtyniavo keletas sportininkų, anksčiau atstovavusių Lietuvai. Neringa Jakštienė (JAV) iškovojo keturis aukso (60 m b/b, tolis, trišuolis, penkiakovė) ir vieną sidabro (aukštis) medalius. Šuolyje į tolį (5.22), trišuolyje (11.09) ir 60 m b/b (9.48 per penkiakovės varžybas) ji gerino W55 amžiaus grupės pasaulio rekordus. Snežana Bechtina (Airija) W35 grupėje laimėjo 200 m bėgimą, o 400 m baigė antra. Gintas Degutis (D.Britanija) rutulio stūmime (M45) buvo antras.

Rezultatai.

Penktadienio ryte du bronzos medalius iškovojo mūsų metikai: Vita Zarankienė (W50) disko metime (36.71) ir Saulius Svilainis (M60) rutulio stūmime (13.85).

60 m barjeriniame bėgime Vladas Zaniauskas (M70) užėmė dešimtą vietą, o Vytautas Zaniauskas (M55) bėgimo nebaigė.

Arūnas Klebauskas (M55) 10 km sportiniame ėjime finišavo devintas (54:22).

Penkiakovėje rungtyniavusi Edita Valiulienė (W50) užėmė aštuntą vietą (3259).

Čempionatas finišuoja šeštadienį.

Rezultatai.

Ketvirtadienio ryte mūsų svorio metikai iškovojo du medalius: Gintautas Misevičius (M50) – aukso (19.43), Rimvydas Medišauskas (M55) – sidabro (18.80).

200 m atrankos bėgime Antanas Ruginis (M65) finišavo ketvirtas (30.91) ir čempionate užėmė 27 vietą.

Penkiakovėje Giedrius Martišauskas (M35) buvo devintas (2356), o Andrejus Dmitrenko (M45) – šešioliktas (2557).

Rezultatai.

Ketvirtąją pasaulio veteranų čempionato Torunėje dieną rungtyniavo net 15 mūsų lengvaatlečių.

60 m bėgimo finale sidabro medalį iškovojo Mantas Semčenko (M35) – 6.94 sek.

Saulius Svilainis (M60) numetė diską 49.50 m ir laimėjo sidabro medalį. Pagal pasaulio uždarų patalpų čempionatuose laimėtų medalių skaičių – septyni – jis pasivijo Jadvygą Putinienę, kuri šiandien W70 grupėje užėmė ketvirtą vietą ieties metime (20.65).

Andrejus Dmitrenko (M45) su kartimi peršoko 3.90 m ir užėmė ketvirtą vietą. Raminta Vielavičienė (W45) trišuolio varžybas baigė šeštoje vietoje (9.58).

10 km bėgime Petras Kavaliauskas (M70) užėmė ketvirtą vietą (43:18), Ramunė Pociuvienė (W45) – aštuntą (43:22), Arnas Jurskis (M45) – devynioliktą (37:56), Gražvydas Jusaitis (M40) – taip pat devynioliktą (40:37).

Valda Morkūnienė (W55), numetusi ietį 29.75 m, buvo penkta.

Penkiakovėje Vladas Zaniauskas (M70) užėmė penktą vietą (3461), Tadeušas Songinas (M65) – aštuntą vietą (2890), Vytautas Zaniauskas (M55) – aštuntą vietą (3653).

800 m atrankos bėgimuose Dainius Stravinskas (M40) finišavo šeštas (2:15.34, tarp visų dalyvių jo laikas 27-as), Vilius Drevnickis (M35) – ketvirtas (2:07.28, tarp visų dalyvių 17-as).

Ketvirtadienį laukiame penkių Lietuvos atstovų pasirodymo.