Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Prasidėjo „Around Taihu“ daugiadienės ėjimo varžybos
2018-09-24

Pirmadienį Kinijoje prasidėjo jau tradicinės daugiadienės sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“. Šiais metais tai kartu ir baigiamasis IAAF ėjimo „Iššūkio taurės“ etapas.

Šiandien rungtyniauta pirmame 20 km ilgio etape. Startavo 36 moterys ir 99 vyrai.

Moterų grupėje nugalėjo kinietė Wang Yingliu (1:29:55). Brigita Virbalytė-Dimšienė finišavo septinta (1:34:17). Kartu vyksta ir komandinės varžybos. „Victory“ komanda, kuriai atstovauja Brigita, pirmame etape užėmė antrą vietą (4:39:36), nuo pirmosios Kinijos komandos atsilikusi 1 min. 19 sek.

Greičiausias tarp vyrų buvo Pietų Afrikos ėjikas Lebogangas Shange (1:23:20). Tadas Šuškevičius užėmė 70 vietą (1:38:20), o jo komanda „TACOSE&VATOS“ – devintą.

Pirmo etapo rezultatai.

Ryt vyks antrasis 12 km etapas, trečiadienį varžybos baigsis taip pat 12 km etapu.