SVARBUS PRANEŠIMAS:
Lietuvos čempionatas: pirmosios dienos rezultatai
2019-02-14

Šiandien Šiauliuose prasidėjo Lietuvos suaugusių ir jaunimo lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Pirmosios dienos rungčių prizininkai ir jaunimo čempionai:

Moterys.
60 m. 1.Akvilė Andriukaitytė (Panevėžys/Šakiai) 7.43 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, 2017-2018 metais buvo antra, nusileidusi tik K.Deliautaitei), 2.Karolina Deliautaitė (Kaunas) 7.47, 3.Gabrielė Kaminskaitė (Panevėžys/Kėdainiai) 7.72 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – A.Andriukaitytė.
400 m. 1.Eva Misiūnaitė (Kaunas) 55.16 (čempionė tik nelyginiais metais – 2013, 2015, 2017, 2019), 2.Gabija Galvydytė (Panevėžys/Jonava) 56.66, 3.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 57.48. Jaunimo čempionė – G.Galvydytė.
1500 m. 1.Monika Elenska (Vilnius) 4:26.88  (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, pirmasis jos uždarų patalpų čempionatų medalis šioje rungtyje), 2.Loreta Kančytė (Kaunas) 4:27.03 (asmeninis rekordas), 3.Milda Eimontė (Vilnius/Jonava) 4:28.11 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – Dominyka Petraškaitė (Alytus) 4:39.70 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Airinė Palšytė (Vilnius) 1.85 (aštuntas Lietuvos čempionatų aukso medalis), 2.Urtė Baikštytė (Šiauliai) 1.75, 3.Vėjūnė Maceikaitė (Šiauliai) 1.70 (asmeninis uždarų patalpų rekordas). Jaunimo čempionė – V.Maceikaitė.
Kartis. 1.Vitalija Dejeva (Kaunas) 3.40 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, pirmasis medalis buvo laimėtas 2007 metais, dabar kolekcijoje bus 5 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalis), 2.Judita Kazlauskaitė (Šiauliai) 3.10, 3.Viktorija Eimontaitė (Kaunas) 3.10. Jaunimo čempionė – J.Kazlauskaitė.
Tolis. 1.Augustė Regalaitė (Kaunas) 6.00 (pakartojo praėjusių metų laimėjimą, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis uždarų patalpų rekordas), 2.Sofija Korf (Vilnius) 5.79, 3.Urtė Bačianskaitė (Panevėžys) 5.69. Jaunimo čempionė – U.Bačianskaitė.

Vyrai.
60 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 6.87 (pirmasis uždarų patalpų čempionatų medalis), 2.Kostas Skrabulis (Vilnius) 6.87, 3.Ugnius Savickas (Vilnius) 6.88. Jaunimo čempionas – Edgaras Radzevičius (Marijampolė) 7.13.
400 m. 1.Daniel Golovacki (Kaunas/Švenčionys) 50.31 (čempionas antrą kartą iš eilės), 2.Benediktas Mickus (Klaipėda) 50.33, 3.Artūras Janauskas (Vilnius/Klaipėda) 50.40. Jaunimo čempionas – Modestas Katinas (Utena) 51.50 (asmeninis rekordas).
1500 m. 1.Simas Bertašius (Raseiniai/Vilnius) 3:56.20 (ketvirtas iš eilės laimėtas čempionatas, tarp prizininkų šešti metai paeiliui), 2.Robertas Vališauskas (Kaunas/Šiaulių r.) 3:59.35 (asmeninis rekordas), 3.Giedrius Valinčius (Marijampolė) 4:02.08 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionas – G.Valinčius.
60 m b/b (jaunimas). Dovidas Petkevičius (Kaunas/Elektrėnai) 8.23 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai) 2.15 (apgynė čempiono vardą, tarp prizininkų šeštą kartą iš eilės), 2.Augustas Bukauskas (Kaunas) 2.10 (asmeninis rekordas) ir Mantas Liekis (Kaunas/Vilnius) 2.10 (pakartotas asmeninis uždarų patalpų rekordas). Jaunimo čempionas – A.Bukauskas.
Kartis. 1.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 4.80 (apgynė čempiono titulą, tarp prizininkų ketvirtus metus paeiliui), 2.Modestas Šalnaitis (Kaunas) 3.60 (pakartojo asmeninį rekordą), 3.Gustas Nacickas (Šiauliai) 3.40 (pakartojo asmeninį uždarų patalpų rekordą). Jaunimo čempionas – M.Šalnaitis.
Tolis. 1.Tomas Lotužis (Vilnius) 7.23 (apgynė čempiono titulą, tarp prizininkų ketvirtus metus paeiliui), 2.Laurynas Vičas (Vilnius/Palanga) 7.09 (asmeninis rekordas), 3.Artūras Raklevičius (Vilnius) 6.92. Jaunimo čempionas – Aurimas Gražulis (Kaunas) 6.75 (asmeninis uždarų patalpų rekordas).
Rutulys (jaunimas). Naubartas Stripeikis (Šiauliai) 17.65 (asmeninis rekordas).

Septynkovėje po keturių rungčių suaugusių grupėje pirmauja Edgaras Benkunskas (Kaunas) – 3079 taškai, jaunimo – Edvinas Gylys (Šiauliai) – 2520 taškų.

Rezultatai.

Septynkovės rezultatai (pirmos 4 rungtys).

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite