Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Rezultatai iš Turkijos, Latvijos ir Ispanijos
2022-01-22

Šį savaitgalį Lietuvos lengvaatlečiai rungtyniauja ne tik Lietuvoje ir JAV, bet ir dar keliose užsienio valstybėse.

Antalijoje jau baigėsi Turkijos sportinio ėjimo čempionatas, turintis World Race Walking Tour bronzinių varžybų statusą. Austėja Kavaliauskaitė moterų 20 km distanciją baigė ketvirta (1:47:05). Tauras Grincevičius jaunimo grupėje užėmė 7 vietą, 10 km nužingsniavęs per 46 min. 12 sek. Lukas Lasevičius jaunių grupėje finišavo devintas (10 km, 49:31).

Geriausiai sekėsi Justei Perveneckaitei. Ji laimėjo jaunių 5 km varžybas (24:11) ir įvykdė Europos jaunių čempionato Jeruzalėje normatyvą.

Rezultatai.

Liepojoje šeštadienį vyko LVS/Sportland taurės varžybų II etapas. 60 m barjeriniame bėgime Aurėja Vaičekauskaitė tarp moterų buvo antra (9.76), o Gediminas Kulpavičius – jaunių grupėje trečias (8.18, atrankoje – 8.24). Šuolių į tolį sektoriuje  Artūras Raklevičius užėmė antrą vietą (7.14).

Valensijos autonominės srities klubų čempionate Modesta Justė Morauskaitė laimėjo 200 m bėgimą – 23.85 sek. Šis rezultatas yra jos asmeninis rekordas ir geriausias sezono rezultatas Lietuvoje.