Lietuvos pavasario kroso čempionatas (Jurbarkas, balandžio 27 d.): patikslinta programa

Savaitgalio startai: Šveicarija, JAV, Latvija, Portugalija
2019-02-16

Šveicarijos čempionate St.Gallene Agnė Šerkšnienė 400 m atrankos bėgimuose buvo greičiausia. Jos rezultatas – 52.75 sek. – geriausias Lietuvoje šį sezoną ir antras per visą Agnės karjerą uždarose patalpose. Sekmadienį po 8 metų pertraukos ji bėgo 200 m uždarose patalpose. Atrankos bėgimuose Agnė pagerino asmeninį rekordą – 23.85 sek. ir šis rezultatas buvo geriausias tarp visų bėgikių. Kadangi A finale galėjo bėgti tik Šveicarijos pilietės, Agnė rungtyniavo B finale, jį laimėjo ir dar kartą pagerino asmeninį rekordą – 23.60 sek. Nuo 2000 metų tai geriausias Lietuvos bėgikių rezultatas šioje rungtyje.

Penktadienį Natalija Piliušina „Last Chance College Elite“ varžybose Sietle (takelio ilgis 307 m) 1 mylios bėgime užėmė trečią vietą (4:34.69).

Manhattane „Steve Miller Open“ varžybose Matas Adamonis užėmė antras vietas 60 m barjeriniame bėgime (8.58) ir rutulio stūmime (14.59).

„Texas A&M“ Aggie Twilight“ varžybose Miglė Muraškaitė rungtyniavo trijose rungtyse: 60 m b/b – 9.43 (14 vieta), aukštis – 1.57 (10 vieta), tolis – 5.25 (ų vieta).

Latvijos čempionate Kuldigoje be konkurencijos dalyvauja keli Lietuvos lengvaatlečiai. 400 m bėgime greičiausia buvo Eva Misiūnaitė (54.93). 60 m barjerinio bėgimo atrankoje Rapolo Sauliaus rezultatas buvo antras (8.04), o Martynas Vrašinskas bėgimo nebaigė. Osvaldas Gedrimas šuolių su kartimi sektoriuje įveikė 4.80 m aukštį ir nusileido tik vienam latviui. Augustės Markevičiūtės rezultatas 200 m bėgime (26.38) buvo aštuntas.

Portugalijos klubų čempionato I diviziono varžybose Bragoje Kristina Saltanovič užėmė antrą vietą 3000 m sportiniame ėjime (14:09.89).