Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Savaitgalio varžybose: D.Britanija, Australija, Vokietija, Prancūzija, Šveicarija, JAV (dar papildyta)
2020-02-08

Škotijos studentų čempionate Glazge Mantas Liekis šuoliuose į aukštį užėmė antrą vietą (2.10).

Ugnė Liuksaitytė Esekso grafystės ir Rytų Anglijos čempionate laimėjo 60 m bėgimą (7.69) ir šuolius į tolį (5.61).

Okeanijos 20 km sportinio ėjimo čempionate Adelaidėje Marius Žiūkas užėmė 4 vietą (1:23:06), Tadas Šuškevičius – 12 vietą (1:33:50), o Brigita Virbalytė-Dimšienė finišavo šešta (1:37:40).
Rezultatai.

Penktadienį 22-ose tarptautinėse varžybose Chemnitze Dovilė Kilty užėmė antrą vietą, trišuoliu nušokusi 13.99 m (13.74-x-x-x-13.73-13.99). Nugalėjo Vokietijos šuolininkė Nele Eckhardt (14.10).

Sekmadienį Prancūzijoje „Metz Moselle Athlelor Meeting“ varžybose Dovilė vėl buvo antra – 13.87 (13.72-x-x-x-x-13.87). Nugalėjo geriausią pasaulio sezono rezultatą pasiekusi venesuelietė Yulimar Rojas (15.03).

Agnė Šerkšnienė laimėjo 400 m bėgimą „Q-Meeting“ varžybose Magglingene (53.64).

„Charlie Thomas Invitational“ varžybose College Statione Miglė Liepa Muraškaitė penkiakovėje buvo penkta – 3553 taškai (9.24-1.55-12.57-5.15-2:28.27).

„University at Albany Invitational“ varžybose Dominyka Leskauskaitė trišuolyje užėmė aštuntą vietą (11.51).

University Parke, kur vyko „Sykes & Sabock Challenge“ varžybos, Beatričė Juškevičiūtė 60 m barjerinio bėgimo finale finišavo septinta ir pakartojo geriausią Lietuvos sezono rezultatą (8.72), o šuoliuose į tolį užėmė 11 vietą (5.49).