Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Savaitgalio varžybų rezultatai: Vokietija, JAV, Latvija, Lenkija
2022-05-22

Hallėje (Vokietija) vyko tarptautinės metimų varžybos „Halplus-Werfertage“.

Šeštadienį Liveta Jasiūnaitė numetė ietį 60.43 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)  ir užėmė antrą vietą. Sekmadienį U23 grupėje rungtyniavęs Martynas Alekna buvo penktas – 56.10 m.

Tucsone (Arizonos valstija) metikai dvi dienas rungtyniavo „Tucson Elite Classic“ varžybose. Agnė Lukoševičiūtė ketvirtadienį numetė kūjį 61.82 m ir užėmė 13 vietą, šeštadienį ji metė toliau – 65.04 m (šešta vieta).

Latvijos lengvosios atletikos sąjungos/Sportland jaunių taurės varžybose Ogrėje 2000 m kliūtiniame bėgime greičiausios buvo Regvita Gackaitė (7:35.69) ir Arnela Šaulytė (7:54.32).

Belostoko Kosciuškos aikštėje surengtose „Žvaigždžių varžybose“ dalyvavo mūsų šuolininkai į aukštį.

Urtė Baikštytė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir užėmė antrą vietą – 1.88 m (1.70/1 – 1.75/1 – 1.80/1 – 1.85/1 – 1.88/3 – 1.91/xxx). Nugalėjo ukrainietė Oksana Okuneva, tokį patį aukštį įveikusi antru bandymu.

Adrijus Glebauskas su 2.04 m (2.04/1 – 2.08/xxx) rezultatu buvo ketvirtas.