SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Savaitgalis JAV stadionuose
2019-03-24

Jungtinėse Valstijose įsibėgėja lengvosios atletikos vasaros sezonas. Šį savaitgalį rungtyniavo keletas Lietuvos lengvaatlečių.

Eglė Morenaitė laimėjo 1500 m bėgimą Stony Brook’e „Snow Flake Spring Opener“ varžybose – 4 min. 30.03 sek. (asmeninis rekordas).

„FSU Relays“ varžybose Floridoje Ieva Zarankaitė numetė diską 54.88 m ir užėmė antrą vietą.

„Victor Lopez Classic“ varžybose Houstone Miglė Muraškaitė ieties metime užėmė antrą vietą (42.24), 800 m bėgime – penktą (2:16.67), šuolyje į tolį – dvidešimt trečią (5.22). Rūta Okulič-Kazarinaitė 400 m barjeriniame bėgime finišavo aštunta (1:07.94), o su Lamaro universiteto komanda 4×400 m estafetėje užėmė ketvirtą vietą (3:58.06).

Williamsburge trijose rungtyse varžėsi Beatričė Juškevičiūtė: 200 m – 25.48 (3 vieta), šuolis į tolį – 5.05 (7 vieta), 100 m b/b – 15.19 (10 vieta).