Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Sekmadienio startai: Kaunas, Ventspilis, Portlandas
2016-06-13

Sekmadienį bėgimo mėgėjai rinkosi į Kauną – vyko Kauno maratonas ir Lietuvos maratono čempionatas. Plačiau apie tai – lbma.lt

Tradicinėse „Ventspils škepi“ ietininkų varžybose Ventspilyje dalyvavo ir Lietuvos metikai. Trečią vietą užėmė Liveta Jasiūnaitė (57.63), penktą – Indrė Jakubaitytė (52.33), aštuntą – Simona Dobilaitė (48.90). Skirmantas Šimoliūnas tarp vyrų buvo penktas (72.21), o Modestas Masteika pagerino asmeninį rekordą ir nugalėjo jaunimo grupėje (69.95). Rungtyniavo ir veteranai: Teresė Nekrošaitė (23.02) – antra.

Portlande vyko „Portland Track Festival“ bėgimo varžybos. Natalija Piliušina stipriausiame 800 m bėgime finišavo devinta (2:05.61), o tarp visų 57 dalyvių jos rezultatas buvo trisdešimtas.