SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos pavasario kroso čempionatas (Jurbarkas, balandžio 27 d.): patikslinta programa ir dalyvių sąrašas

Sekmadienio varžybos Latvijoje – keturi sezono rezultatai
2023-02-05

Sekmadienį Lietuvos lengvaatlečiai startavo dviejose varžybose Latvijoje.

Valmieroje vyko „LVS Sportland“ taurės trečiasis etapas.

Anksčiausiai baigėsi 60 m bėgimai. Tarp moterų nugalėjo Eva Misiūnaitė – 7.44 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Asmeninį rekordą pagerino ir antrą vietą užėmusi Lukrecija Sabaitytė (7.50). Akvilė Jonauskytė buvo penkta (7.70), Evelina Savickaitė – šešta (7.76, pakartotas asmeninis rekordas).

Greičiausias vyras – Gediminas Truskauskas (6.73). Kristupas Seikauskas užėmė ketvirtą vietą (6.88), Kostas Skrabulis – penktą (6.97).

Trečią vietą trišuolyje užėmė Marius Vadeikis – 14.80 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

400 m bėgime Viktorija Ivickytė buvo aštunta (1:00.83). Vyrams sekėsi geriau: Dariušas Križanovskis – antras (49.89), Einius Trumpa – ketvirtas (50.14), Rapolas Saulius – šeštas (50.46).

Pagerinusi asmeninį rekordą ir pasiekusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą Eglė Vaitulevičiūtė 1500 m bėgime užėmė ketvirtą vietą (4:37.58).

200 m bėgime pirmavo Eva Misiūnaitė – 24.03 sek. (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Lukrecija Sabaitytė ir Akvilė Jonauskytė buvo diskvalifikuotos.

Laimėtas ir 200 m vyrų bėgimas – Gediminas Truskauskas 21.38 sek. Ketvirtą vietą užėmė Kristupas Seikauskas (22.12, asmeninis rekordas), šeštą – Kostas Skrabulis (22.57), devintą – Domantas Dobrega (22.68).

Rezultatai.

Atvirame Liepojos čempionate Gintarė Tirevičiūtė laimėjo šuolius į aukštį (1.75), o Aliana Odebiyi – 200 m bėgimą (25.86, asmeninis rekordas).