Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d. (patikslinta programa)

Šeštadienio startai užsienyje: Andrius Skuja – Europos čempionas
2016-06-12

Grossete (Italija) prasidėjo Europos IPC lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvaus 11 Lietuvos lengvaatlečių, turinčių regėjimo ar judėjimo negalią. Šeštadienį Andrius Skuja (F46 grupė) laimėjo aukso medalį rutulio stūmime – 13.84 m. Audrius Alzbergas (T47) 400 m bėgime (54.04) ir Mindaugas Bernotas (T42) 100 m bėgime (13.72) pateko į finalinius bėgimus, kurie vyks sekmadienį. Ramūnas Verbavičius (F55) disko metime buvo dešimtas (29.81).

29-ose „AtletiCAGeneve“ varžybose Ženevoje Eglė Balčiūnaitė 800 m bėgime finišavo šešta (2:07.21).

45-ose „Gouden Spike“ varžybose Leidene (Olandija) Ingos Michejenko rezultatas 800 m nuotolyje buvo tryliktas, o savo bėgime ji buvo trečia (2:09.70).

Castellone Ispanijos klubų čempionatą laimėjo „Valencia Club Atletismo“ moterų komanda. Šiam klubui atstovaujanti Modesta Justė  Morauskaitė bėgo paskutiniame estafetės 4×400 m etape (3:45.23) ir finišavo trečia.

45-ame moterų Mini 10K bėgime Niujorke finišavo virš 8000 bėgikių. Dvidešimt penktą vietą 10 km bėgime užėmė Vaida Žūsinaitė (35:47).