SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunučių čempionatas (Druskininkai, 06 14-15): patikslinta programa, dalyvių sąrašas 

Svarbiausia – neatsipalaiduoti
2015-06-18

Europos komandiniame lengvosios atletikos čempionate startuosiantys lietuviai trečiadienį įsikūrė Kretos salos sostinės Herakliono (Graikija) apylinkėse. Prabangioje kurortinėje aplinkoje gyvenantys lengvaatlečiai į Kretą atvyko pirmieji, o ketvirtadienį popiet surengė ir pirmą treniruotę.

„Į stadioną dar nebuvau nuėjusi (treniruotė vyko šalia jo esančioje apšilimo aikštėje – lengvoji.lt), bet įspūdis gana geras – labai geras maitinimas, viešbutis geras, gera aplinka, priverčianti susimąstyti, ko čia atvažiavai. Stengiuosi susikaupti varžyboms ir per daug neatsipalaiduoti“, – sakė trišuolio rungtyje Lietuvos garbę ginsianti Asta Daukšaitė.

Neatsipalaiduoti – tai bene svarbiausias uždavinys lietuviams. Turistų pamėgtoje vietoje sportininkams daug pagundų – saulė, trys baseinai bei Viduržemio jūra.

„Žinau tikslą dėl ko atvažiavau ir jis yra pirmoje vietoje. Svarbiausia stengtis už komandą, o poilsis bus tik po varžybų, – tikino A.Daukšaitė. – Varžybose bus labai didelė konkurencija, skiriasi lygis, todėl nori ar nenori, bet jaudulys bus.“

Sąlygos sportuoti „Athina Palace“ viešbutyje taip pat geros, jame įrengtas sporto klubas, tačiau ilgų distancijų bėgikams, norintiems bėgioti miestelio gatvėmis, tenka ieškoti mažiau kalvotų vietovių. Lietuvos stajeriai – Remigijus Kančys, Rasa Drazdauskaitė, Evelina Uševaitė bei Petras Gliebus – treniruotės vietą rado už 15 km esančiame Heraklione.

Kretoje termometro stulpelis perkopė 30 laipsnių. Ilgų nuotolių bėgikams karštis yra priešas, tuo tarpu sprinteriams bei šuolininkams – draugas.

„Karštis – mano draugas. Šuolininkai per tokį karštį daugiau atsipalaiduoja, mažiau įsitempia, tad karštis tikrai bus į naudą“, – teigė A.Daukšaitė.

Ketvirtadienį prie komandos prisijungė iš JAV sugrįžusi šuolininkė į tolį Jogailė Petrokaitė. Vakare atvykstančių laukiama ir kitų už Atlanto gyvenančių lietuvaičių – Eglės Staišiūnaitės bei Natalijos Piliušinos.

Roberto Trakio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite