SVARBUS PRANEŠIMAS:
Tarptautinės vaikų žaidynės Kaune: pirmoji diena
2017-07-05

Liepos 6 d. Kaune prasidėjo tarptautinių vaikų žaidynių lengvosios atletikos varžybos.

Patikslinta varžybų programa.

Šiandien S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyko atrankinės varžybos. Kaip jose sekėsi lietuviams:

100 m (merginos). Kelialapius į pusfinalį iškovojo Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) 12.88, Augustė Markevičiūtė (Kaunas) 12.95 ir Gabija Klimukaitė (Klaipėda) 13.02, varžybas baigė 29.Aušrinė Urbonaitė (Kaunas) 13.27, 33.Vesta Ručenka (Panevėžys) 13.37, 39.Karolina Talalaitė (Garliava) 13.52, 43.Ieva Sobolevska (Vilnius) 13.69, 59.Klaudija Brazauskaitė (Garliava) 14.30.
100 m (vaikinai). Varžybas pusfinalyje tęs Jokūbas Zareckas (Garliava) 12.08 ir Denisas Belčenkov (Šiauliai) 12.17, jas baigė 31.Giedrius Merkevičius (Kaunas) 12.28, 33.Lukas Miknius (Šiauliai) 12.44, 38.Lukas Lukoševičius (Kaunas) 12.54, 44.Aurelijus Rudžionis (Garliava) 12.82.
400 m (merginos). Į A finalą pateko Karolina Talalaitė (Garliava) 1:02.33, į B finalą – Miglė Mincytė (Panevėžys) 1:02.82 ir Banga Lieputė (Kaunas) 1:03.05, varžybas baigė 18.Vija Turulytė (Vilnius) 1:04.23, 31.Aistė Saprončikaitė (Šiauliai) 1:07.15 ir Germantė Mikalajūnaitė (Panevėžys) 1:08.19.
400 m (vaikinai). B finale bėgs Nedas Talalas (Garliava) 54.26 ir Julius Kalindra (Vilnius) 54.71, varžybas baigė 27.Kristijonas Žemaitis (Panevėžys) 58.25 ir 31.Aironas Savickas (Klaipėda) 1:00.75.
800 m (merginos). A finale bėgs Marija Jekabsone (Kaunas) 2:21.98 ir Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 2:23.29, varžybas baigė 19.Justina Kučinskaitė (Šiauliai) 2:36.89 ir 24.Gabrielė Garbauskaitė (Panevėžys) 2:38.08.
1500 m (vaikinai). A finale bėgs Rokas Sviderskis (Kaunas) 4:30.03, B finale – Modestas Miliūnas (Kaunas)  4:40.46 ir Edgaras Žebrauskas (Klaipėda) 4:43.29.
Šuolis į aukštį (merginos). Į finalines varžybas pateko Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) ir Amelita Taujanskaitė (Šiauliai), įveikę 1.50 m aukštį. Gertrūda Petrulytė (Panevėžys) užėmė 21 vietą (1.45), Emilija Strupaitė (Šiauliai) – 31 vietą (1.35).
Šuolis į aukštį (vaikinai). Mykolas Pachomovas (Kaunas) ir Titas Tamašauskas (Klaipėda), įveikę 1.60 m aukštį, pateko į finalines varžybas.
Šuolis į tolį (merginos). Finalinėse varžybose dalyvaus Andrė Ožechauskaitė (Kaunas) 5.44, Olivija Vaitaitytė (Vilnius) 5.33 ir Gabija Volodzkaitė (Kaunas) 5.02, iškrito 14.Emilija Strupaitė (Šiauliai) 4.89 ir 20.Agota Žurauskaitė (Panevėžys) 4.86.
Šuolis į tolį (vaikinai). Finale pamatysime Mykolą Pachomovą (Kaunas) 5.85 ir Jokūbą Zarecką (Garliava) 5.68. Kitų lietuvių vietos: 20.Lukas Miknius (Šiauliai) 5.32, 35.Kristijonas Povilaitis (Šiauliai) 4.74, 38.Kasparas Bačianskas (Panevėžys) 4.62, Matas Rajunčius (Kaunas) NM.
Rutulio stūmimas (merginos). Finale rungtyniaus Skirmantė Sargautytė (Kaunas) 10.52 ir Gintarė Paulauskaitė (Klaipėda) 10.33, Akvilė Svidraitė (Panevėžys) liko aštuoniolikta (8.45).
Rutulio stūmimas (vaikinai). Abu lietuviai, Karolis Gelažius (Vilnius) 13.73 ir Rokas Domanaitis (Kaunas) 12.01, rungtyniaus finale.

Liepos 6 d. varžybų rezultatai (rytinės, vakarinės)

Liepos 7-8 d. varžybų starto protokolai.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite