SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno atviras vaikų ir jaunučių kroso čempionatas perkeltas iš spalio 4 d. į spalio 11 d.

Tarptautiniai techniniai trenerių kursai
2016-11-01

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį sostinės „Ibis Styles“ viešbutyje vyko tarptautiniai techniniai trenerių kursai, į kuriuos atvyko lektoriai ne tik iš Lietuvos, bet ir patyrę specialistai iš kaimyninių valstybių.

Pirmą kursų dieną apie techninį ir fizinį sportininkų pasirengimą supažindino profesorius, habilituotas daktaras iš Lenkijos Anatolijus Skripko. Vėliau apie 800 m bėgimo rungties olimpinių žaidynių finalininkės Marinos Arzamasovos kelią „Nuo kandidato iki tarptautinės klasės sporto meistro“ papasakojo jos trenerė Natalija Duchnova, taip pat pravedusi „Master Class“ treniruotę. Apie traumatizmo aspektus sporte lietuvių trenerius supažindino olimpinės rinktinės gydytojas Tomas Vorobjovas.

Antrą kursų dieną olimpinės rinktinės gydytoja Alma Kajėnienė diskutavo apie sportininkų sveikatos problemas ir ligas, su Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių psichologiniais aspektais supažindino psichologė Aistė Žemaitytė, o švietimo seminarą treneriams skaitė Lietuvos antidopingo agentūros atstovė Augustė Šiupinytė. Pasibaigus seminarams buvo aptartas šių metų lengvosios atletikos sezonas, o dalyviams įteikti sertifikatai.

Iš viso į Vilnių sugužėjo beveik 60 lengvosios atletikos specialistų. Seminaras buvo finansuotas Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) solidarumo lėšomis.

 

lengvoji.lt

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite