SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Trakų pusmaratonis ir kiti savaitgalio bėgimai
2017-05-14

Šiandien Trakų pusmaratonio pagrindinę distanciją baigė 420 bėgikų. Vyrų tarpe tris pirmąsias vietas užėmė baltarusiai Jurijus Kapterovas (1:10:17), Igoris Teteriukovas (1:10:25) ir Genadijus Verchavodkinas (1:10:31). Greičiausios moterys buvo Diana Lobačevskė (1:18:17), Vaida Žūsinaitė (1:22:38) ir baltarusė Olga Kaminskaja (1:24:04). 10.5 km distanciją pirmieji baigė Mindaugas Viršilas (33:45) ir Kamilė Vaidžiulytė (40:57), o 5 km – Justinas Beržanskis (16:35) ir Iveta Petraitytė (22:29).

Rezultatai.

Rygos maratone šiandien įvairiuose nuotoliuose startavo daugiau kaip 300 lietuvių. Aukščiausias vietas užėmė:
Maratonas. 24.Ričardas Kanišauskas 2:49:09 ir 8.Gitana Akmanavičiūtė 3:07:03.
Pusmaratonis. 6.Modestas Dirsė 1:12:39 ir 4.Eurelija Venskaitytė 1:26:31.
10 km. 5.Dalius Pavliukovičius 33:39 ir 2.Loreta Kančytė 36:33.

Rezultatai.

XIX  tarptautiniame 10 km Vilko bėgime Grajewe (Lenkija) antrą vietą užėmė Petras Pranckūnas (36:16).