Varžybos JAV: B.Juškevičiūtė – 3973, E.Morenaitė 9:19.71
2020-01-26

Niujorke „Dr.Sanders Challenge“ varžybose Eglė Morėnaitė pirmą kartą 3000 m nubėgo greičiau kaip per 10 minučių, pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą (beje, šiame amžiuje greičiau bėgusi yra tik Monika Juodeškaitė) ir užėmė antrą vietą (9:19.71). Dominyka Leskauskaitė trišuolyje buvo dvidešimta (10.95).

Penktadienį Ithacoje Beatričė Juškevičiūtė „Cornell’s Upstate Challenge“ varžybose penkiakovėje pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir tapo nugalėtoja – 3973 taškai. Ji buvo pajėgiausia visose penkiose rungtyse: 60 m b/b – 8.72 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), aukštis – 1.64, rutulys – 12.79, tolis – 5.64 (asmeninis rekordas), 800 m – 2:24.23 (asmeninis rekordas). Šeštadienį ji užėmė trečią vietą rutulio stūmime (12.64).

Manhattane „Dodds Invitational“ varžybose po pirmų 4 rungčių pirmavo Matas Adamonis, surinkęs 2830 taškų (60 m – 7.48, tolis – 6.55, rutulys – 13.79, aukštis -1.87). Deja, šeštadienį jis nebaigė 60 m barjerinio bėgimo ir liko be rezultato. Edgaras Benkunskas šuolyje su kartimi buvo trečias (4.45, asmeninis uždarų patalpų rekordas), tokią pačią vietą jis užėmė ir 60 m barjeriniame bėgime (8.38).

Gabija Galvydytė debiutavo Oklahomos valstijos universiteto komandos sudėtyje. „Red Raider Invitational“ varžybose Lubbocke  600 jardų bėgime ji užėmė antrą vietą (1:24.34).

Agnė Lukoševičiūtė laimėjo dvi rungtis Mount Vernone – rutulio stūmimą (12.10, asmeninis uždarų patalpų rekordas) ir svorio metimą (17.39).