Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

LLAF taurė: Airinė Palšytė – 2.00 m
2017-01-28

Vilniuje baigėsi LLAF atviros taurės varžybos ir LLAF sporto klubų žiemos taurės varžybos. Paaiškėjo 18 rungčių nugalėtojai.

MOTERYS.

60 m. 1.Karolina Deliautaitė (Kaunas/Klaipėda) 7.52 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, nugalėjo taurėje antrą kartą), 2.Dovilė Kiudelytė (Kaunas) 7.81 (atrankoje 7.80), 3.Akvilė Andriukaitytė (Šakiai) 7.89.

400 m. 1.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 57.21 (LLAF taurėje nugalėjo pirmą kartą), 2.Karolina Zeleniūtė (Klaipėda) 58.46 (asmeninis rekordas), 3.Rūta Okulič-Kazarinaitė (Vilnius) 58.74 (asmeninis rekordas).

800 m. 1.Katsiaryna Khairulina (Baltarusija) 2:10.50, 2.Gabija Galvydytė (Panevėžys/Jonava) 2:12.02 (asmeninis rekordas), 3.Aurika Balsytė (Šiauliai) 2:16.04.

1500 m. 1.Loreta Kančytė (Kaunas) 4:41.43 (asmeninis rekordas, nugalėjo pirmą kartą), 2.Banga Balnaitė (Klaipėda) 4:42.24, 3.Auksė Linkutė (Šiauliai) 4:51.47 (asmeninis rekordas)

3000 m. 1.Monika Vilčinskaitė (Vilnius/Kaunas) 9:45.95 (pirma pergalė LLAF žiemos taurėje), 2.Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai) 10:05.92 (asmeninis rekordas), 3.Gintarė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys) 10:53.83 (asmeninis rekordas).

60 m barjerinis. 1.Greta Plečkaitytė (Kaunas) 8.74 (nugalėjo pirmą kartą), 2.Miglė Liepa Muraškaitė (Vilnius) 8.92 (asmeninis rekordas), 3.Austra Skujytė (Kaunas) 8.94.

Šuolis į aukštį. 1.Airinė Palšytė (Vilnius) 2.00 (1.80/1, 1.85/1, 1.90/1, 2.00/3) (Lietuvos rekordas, Lietuvos uždarų patalpų rekordas, geriausias pasaulio sezono rezultatas, penkta pergalė LLAF taurėje), 2.Urtė Baikštytė (Šiauliai) 1.75, 3.Ineta Šeflerytė (Panevėžys) 1.70.

Šuolis į tolį. 1.Karina Lipeckaja (Vilnius) 6.06 (asmeninis uždarų patalpų rekordas, LLAF taurę laimėjo antrą kartą), 2.Vaida Padimanskaitė (Panevėžys) 5.73, 3.Urtė Bačianskaitė (Panevėžys) 5.64.

Rutulio stūmimas. 1.Giedrė Kupstytė (Vilnius) 16.93 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, pirma pergalė LLAF žiemos taurės varžybose), 2.Austra Skujytė (Kaunas) 16.68, 3.Agnė Jonkutė (Vilnius/Joniškis) 13.94.

VYRAI.

60 m. 1.Rytis Sakalauskas (Kaunas) 6.83 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, septintos laimėtos taurės varžybos), 2.Ugnius Savickas (Vilnius) 6.91 (atrankoje – 6.91), 3.Kostas Skrabulis (Vilnius) 6.97 (atrankoje -6.94)

400 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 49.73 (asmeninis rekordas, nugalėjo pirmą kartą), 2.Daniel Golovacki (Kaunas/Švenčionys) 50.25 (asmeninis rekordas), 3.Ernest Kolenda (Vilnius) 50.33.

800 m. 1.Aleksandr Malyško (Vilnius) 1:54.19 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, pirma pergalė LLAF taurėje), 2.Benediktas Mickus (Klaipėda) 1:54.45 (asmeninis rekordas), 3.Arnas Gabrėnas  (Vilnius) 1:57.57 (asmeninis rekordas).

1500 m. 1.Simas Bertašius (Vilnius/Raseiniai) 3:52.92 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, LLAF taurės varžybų rekordas, asmeninis rekordas, LLAF taurę laimėjo trečią kartą), 2.Eduardas Rimas Survilas (Vilnius) 3:57.57 (asmeninis rekordas), 3.Robertas Vališauskas (Kaunas/Šiaulių r.) 4:04.01 (asmeninis rekordas).

3000 m. 1.Egidijus Adomkaitis (Vilnius) 8:42.06 (asmeninis rekordas, pirma pergalė taurės varžybose), 2.Lukas Tarasevičius (Alytus) 9:00.1 (asmeninis rekordas), 3.Modestas Dirsė (Švenčionys) 9:01.24 (asmeninis rekordas)

60 m barjerinis. 1.Martynas Vrašinskas (Kaunas/Klaipėda) 8.01 (pirma pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Kristaps Sietinš (Latvija) 8.05, 3.Rokas Ickys (Šiauliai) 8.23 (asmeninis rekordas).

Šuolis į aukštį. 1.Raivydas Stanys (Kaunas) 2.20 (dešimta pergalė LLAF žiemos taurės varžybose, pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai) 2.15, 3.Janis Vanags (Latvija) 2.15.

Šuolis į tolį. 1.Tomas Lotužis (Vilnius/Skuodas) 7.44 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, pirma pergalė taurės varžybose), 2.Marius Vadeikis (Kaunas) 7.41, 3.Tomas Urbonavičius (Kaunas) 7.08 (asmeninis uždarų patalpų rekordas).

Rutulio stūmimas. 1.Šarūnas Banevičius (Klaipėda) 18.31 (ketvirta pergalė LLAF taurėje), 2.Mantas Laurinavičius (Vilnius) 18.08, 3.Karolis Čekanavičius (Kaunas) 16.87 (asmeninis rekordas).

Klubų taurės varžybose pirmoje grupėje geriausiai sekėsi SK „COSMA“ komandoms, užėmusioms dvi pirmąsias vietas, treti buvo „Kauno maratono klubo“ atstovai. Antroje klubų grupėje nugalėjo Panevėžio SK „Greitas spurtas“ atstovai.

Pirmoje miestų grupėje nugalėjo Vilnius, antroje – Klaipėda, tarp rajonų – Švenčionys.