SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos jaunių čempionatas
2023-07-15

Šeštadienį Šiauliai priėmė Baltijos jaunių komandinio čempionato dalyvius.

Lietuvių rezultatai:

Jauniai

100 m. 1.Danielius Vasiliauskas 10.63/0.0 (Lietuvos jaunių ir 17-mečių rekordas, įvykdė Europos jaunimo čempionato normatyvą), 4.Kasparas Breimelis 11.32/0.0
200 m. 1.Danielius Vasiliauskas 21.76/0.0, 5.Augustinas Baliutavičius 22.55/0.0 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Matas Janarauskas 48.27 (Lietuvos 16-mečių rekordas), 6.Mikita Buzuk 51.56 (asmeninis rekordas)
800 m. 1.Titas Kukšta 1:57.97, 2.Stanislav Kravets 1:59.01
1500 m. 4.Vilius Danilovas 4:20.35, 6.Simas Ivanauskas 4:39.17
3000 m. 2.Valentas Mockus 9:26.75, 3.Simas Gedeikis 9:56.71
2000 m kl. 3.Danielis Bendaravičius 6:39.60 (asmeninis rekordas), 4.Airidas Zykas 6:47.98 (asmeninis rekordas)
110 m b/b. 3.Matas Garčinskas 14.40/1.0 (asmeninis rekordas), 5.Nojus Petraitis 14.98/1.0 (asmeninis rekordas)
400 m b/b. 2.Matas Garčinskas 56.05 (Lietuvos 15-mečių rekordas), 3.Nojus Petraitis 56.17 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 3.Lukas Pilkauskas 1.90, 4.Kasparas Gustas 1.90
Kartis. 2-3.Kasparas Gustas 4.50, 4.Mikita Buzuk 4.00
Tolis. 4.Adanas Balkauskas 6.62/-0.5, 6.Vilius Matulionis 6.28/-0.8
Trišuolis. 3.Adanas Balkauskas 13.56/-0.2, 4.Karolis Lapinskas 13.50/-0.4 (asmeninis rekordas)
Rutulys. 3.Dominykas Stankus 15.34, 4.Matas Mikulėnas 15.29
Diskas. 3.Arminas Ačas 49.13 (asmeninis rekordas) , 6.Dominykas Zakalskis 42.31
Kūjis. 3.Paulius Binkis 45.44, 5.Airidas Bučinskas 39.92
Ietis.2.Modestas Glinskas 62.38 (asmeninis rekordas), 6.Žygimantas Džiaugys 55.71 (asmeninis rekordas)
10000 m ėj. 1.Liudas Grincevičius 52:16.78, 2.Ugnius Antanavičius 57-13.29
4×100 m. 1.Lietuva (Kasparas Breimelis, Augustinas Baliutavičius, Martynas Žilėnas, Danielius Vasiliauskas) 42.47

Jaunės

100 m. 5.Urtė Aušraitė 12.84/0.3, 6.Kamilė Grigaitė 12.93/0.3
200 m. 2.Ema Marčiulionytė 25.11/2.2, 3.Gabija Jankunec 25.70
400 m. 1.Aliana Funmilayo Odebiyi 57.13, 3.Eva Aušraitė 58.17
800 m. 2.Viltė Bubinaitė 2:18.39, 5.Rusnė Lataitytė 2:21.34
1500 m. 3.Karolina Vaitkevičiūtė 4:57.00, 4.Liepa Juozaitytė 5:04.07 (asmeninis rekordas)
3000 m. 4.Emanuelė Balsytė 11:28.19, 5.Erika Darulytė 11:32.59 (asmeninis rekordas)
2000 m kl. 1.Regvita Gackaitė 7:25.04, 6.Guoda Arlauskaitė 8:45.82 (asmeninis rekordas)
100 m b/b. 5.Gabija Mockutė 14.77/1.2, 6.Kamilė Grigaitytė 16.26/1.2
400 m b/b. 4.Reda Teteriukovė 1:08.88, 6.Aiva Labanauskaitė 1:09.93
Aukštis. 4.Vesta Marmaitė 1.65, 6.Skaistė Samsonova 1.60
Kartis. 3.Kamilė Petrauskaitė 3.40, 4.Viktorija Neifaltaitė 3.40 (pakartotas asmeninis rekordas)
Tolis. 4.Joana Fiodorovaitė 5.74/0.3 (asmeninis rekordas), 5.Gabija Mockutė 5.72/0.0
Trišuolis. 1.Aurėja Beniušytė 12.67/0.0, 4.Erika Pavlova 11.54/-0.3 (asmeninis rekordas)
Rutulys. 5.Vesta Marmaitė 12.78 (asmeninis rekordas), 6.Greta Urbonavičiūtė 11.98
Diskas. 3.Aurėja Streikutė 38.86, 4.Evelina Biveinytė 37.80 (asmeninis rekordas)
Kūjis. 3.Brigita Bačkė 50.65, 5.Ugnė Klasauskaitė 38.24 (asmeninis rekordas)
Ietis. 2.Orinta Navikaitė 46.42, 4.Augustė Virbalaitė 40.48
5000 m ėj. 1.Justė Perveneckaitė 23:48.54, 2.Adrijana Karinauskaitė 26:51.30
4×100 m. 2.Lietuva (Urtė Aušraitė, Ema Marčiulionytė, Augustė Karosaitė, Gabija Jankunec) 48.59

4×400 m (mišri). 2.Lietuva (Matas Janarauskas, Eva Aušraitė, Titas Kukšta, Aliana Funmilayo Odebiyi) 3:33.95 

Komandinį Baltijos šalių čempionatą trečią kartą iš eilės laimėjo Estijos komanda (293.5 tšk.). Lietuviai (259.5 tšk.) nutraukė nesėkmių serija (2019-2022 metais buvome paskutiniai) ir pralenkė latvius (236 tšk.)

Rezultatai

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite