SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos šalių komandiniai čempionatai
2022-03-04

Šeštadienį Valmieroje baigėsi Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandinis čempionatas:

Jauniai. 1.Estija (224), 2.Latvija (160), 3.Lietuva (141)
Jaunimas. 1.Estija (198), 2.Latvija (186), 3.Lietuva (149)

Lietuvių rezultatai antrąją dieną:

Jauniai
200 m. 1.Adas Dambrauskas 22.04 (Lietuvos 16 ir 17-mečių rekordas), 2.Danielius Vasiliauskas 22.61 (Lietuvos 15-mečių rekordas)
800 m. 3.Edvardas Aukštuolis 2:00.26 (asmeninis rekordas), 5.Mažvydas Peleckas 2:03.34
3000 m. 3.Valentas Mockus 9:24.05 (asmeninis rekordas), 5.Benediktas Šlepetys 10:07.06
Aukštis. 3.Lukas Pilkauskas 1.86 (asmeninis rekordas), 6.Armandas Tamašauskas 1.76
Trišuolis. -.Matas Šarkus 0

Jaunės
200 m. 5.Gerda Kirkytė 25.97 (asmeninis rekordas), 6.Augustė Karosaitė 26.16 (asmeninis rekordas)
800 m. 5.Upė Jurkšaitytė 2:23.69 (asmeninis rekordas), 6.Skaistė Vilčinskaitė 2:27.42
3000 m. 2.Eleonora Višnevskytė 10:42.47, 3.Goda Ziaziulytė 10:45.05 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 3.Viltė Stašaitytė 1.74 (asmeninis rekordas), 5.Aurėja Beniušytė 1.61
Trišuolis. 2.Paulina Barauskaitė 11.82 (asmeninis rekordas), 3.Aurėja Beniušytė 11.80

Jaunuoliai
200 m. 1.Nedas Talalas 22.22 (asmeninis rekordas), 6.Marius Valaitis 23.29 (asmeninis rekordas)
800 m. 2.Lukas Sutkus 1:55.41 (asmeninis rekordas), -.Einaras Borisenko DQ
3000 m. 2.Ignas Vanagas 8:46.62 (asmeninis rekordas), 6.Airidas Bendaravičius 9:19.51
Aukštis. 3.Ignas Bitinas 1.95 (pakartotas asmeninis rekordas), 5.Rokas Vepštas 1.86
Trišuolis. 4.Daniil Škulepa 13.78 (asmeninis uždarų patalpų rekordas), 6.Nedas Talalas 12.90

Jaunuolės
200 m. 5.Gabija Klimukaitė 26.32 (asmeninis rekordas), 6.Airūnė Čegytė 26.36 (asmeninis rekordas)
800 m. 5.Justina Lukošiūtė 2:24.70
3000 m. 2.Ana Borunova 10:45.81 (asmeninis rekordas), 3.Meda Gasickaitė 10:57.24 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 5.Evelina Bukauskaitė 1.66
Trišuolis. 3.Aistė Mižutavičiūtė 11.85, 6.Rugilė Jonaitytė 11.10

4×400 m mišrios estafetės
Jauniai. 3.LTU (Matas Janarauskas, Edvardas Aukštuolis, Augustė Karosaitė, Monika Lina Eglinskas) 3:44.50
Jaunimas. 1.LTU (Gintarė Blažytė, Ema Sarafinaitė, Nedas Talalas, Lukas Sutkus) 3:22.16

Video transliacija

Rezultatai.


Penktadienį  Valmieroje prasidėjo Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniai čempionatai.

Video transliacija

Lietuvių rezultatai pirmąją varžybų dieną:

Jauniai
60 m. 1.Adas Dambrauskas 6.82 (Lietuvos 16-mečių rekordas), 2.Danielius Vasiliauskas 6.99 (Lietuvos 15-mečių rekordas)
400 m. 4.Edvardas Aukštuolis 52.04 (asmeninis rekordas), 6.Matas Janarauskas 53.64
1500 m. 3.Mažvydas Peleckas 4:21.37, 5.Valentas Mockus 4:23.23 (asmeninis rekordas)
60 m b/b. 4.Gediminas Kulpavičius 8.22, 6.Naglis Baranauskas 8.72
Kartis. 5.Naglis Mockus 4.15 (asmeninis rekordas), -.Jokūbas Niauronis 0.
Tolis. 4.Naglis Baranauskas 6.49 (asmeninis rekordas), 6.Matas Šarkus 5.72
Rutulys. 1.Eitvidas Turčinskas 16.63 (asmeninis rekordas), 3.Ugnius Razutis 16.18
4×200 m. -.LTU (Adas Dambrauskas, Danielius Vasiliauskas, Matas Janarauskas, Gediminas Kulpavičius) DQ

Jaunės
60 m. 1.Ema Rupšytė 7.54 (asmeninis rekordas), 6.Kristina Stasionytė 8.09
400 m. 2.Monika Lina Eglinskas 58.71 (asmeninis rekordas), 6.Skaistė Vilčinskaitė 1:00.37
1500 m. 3.Upė Jurkšaitytė 4:53.25 (asmeninis rekordas), 5.Goda Ziaziulytė 4:59.80 (asmeninis rekordas)
60 m b/b. 1.Gerda Kirkytė 8.60 (asmeninis rekordas), 5.Viltė Juknaitė 9.15
Kartis. –
Tolis. 3.Deira Gruzdytė 5.74 (asmeninis rekordas), 6.Gabija Mockutė 5.15
Rutulys. 2.Ieva Nikiforovaitė 13.21, 6.Nomeda Griauslytė 11.79
4×200 m. 3.LTU (Augustė Karosaitė, Monika Lina Eglinskas, Kristina Stasionytė, Gerda Kirkytė) 1:43.61

Jaunuoliai
60 m. 1.Dovydas Jocius 7.02, 3.Nedas Talalas 7.05
400 m. 1.Lukas Sutkus 49.29 (Lietuvos 17-mečių rekordas), 4.Einaras Borisenko 50.96 (asmeninis rekordas)
1500 m. 1.Ignas Vanagas 4:05.79 (asmeninis rekordas), 6.Alanas Griško 4:28.10
60 m b/b. 5.Pijus Liudavičius 8.68, 6.Matas Vilinauskas 15.60
Kartis. 1.Nikodemas Laurynas 4.75 (Lietuvos 17-mečių rekordas, Lietuvos 17-mečių ir 18-mečių uždarų patalpų rekordai), 3.Modestas Šalnaitis 4.40 (pakartotas asmeninis rekordas)
Tolis. 4.Rokas Vepštas 6.22, 5.Matas Vilinauskas 5.53
Rutulys. 3.Deividas Rutkūnas 15.07 (asmeninis rekordas), 5.Aurimas Šapalas 14.12
4×200 m. 3.LTU (Nedas Talalas, Marius Valaitis, Pijus Liudavičius, Kajus Akulis) 1:32.39 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Jaunuolės
60 m. 1.Andrė Ožechauskaitė 7.60, 5.Airūnė Čegytė 7.88
400 m. 2.Ema Sarafinaitė 57.89 (asmeninis rekordas), 6.Gintarė Blažytė 59.23
1500 m. 4.Meda Gasickaitė 4:57.50, 5.Ana Borunova 4:58.35 (asmeninis rekordas)
60 m b/b. 2.Gabija Klimukaitė 8.78, 4.Neda Lasickaitė 8.93
Kartis. 3.Elzė Kudulytė 3.45 (asmeninis rekordas)
Tolis. 3.Andrė Ožechauskaitė 5.73, 6.Elena Jasaitė 5.12
Rutulys. 4.Paulina Stuglytė 12.73 (asmeninis rekordas), 6.Austėja Sungailaitė 10.34
4×200 m. 3.LTU (Andrė Ožechauskaitė, Gabija Klimukaitė, Elena Jasaitė, Airūnė Čegytė) 1:43.33 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Po pirmosios dienos abiejuose čempionatuose pirmauja Estijos komanda (jaunimas – 119, jauniai – 134). Abi mūsų komandos (94, 81) kol kas atsilieka nuo latvių (101, 91)

Rezultatai.

Komandiniai rezultatai

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite