SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno atviras vaikų ir jaunučių kroso čempionatas perkeltas iš spalio 4 d. į spalio 11 d.

„Cosma“ taurės varžybose – įsimintinos Morauskaitės, Skrabulio bei Glebausko pergalės
2018-02-23

Ketvirtadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko tradicinės sporto klubo „Cosma“ taurės varžybos. Viename iš paskutinių žiemos sezono startų lengvaatlečiai jėgas išbandė aštuoniose rungtyse bei kovojo dėl solidžių prizų.

Vyrų šuolių į aukštį rungtyje net dviem sportininkams pavyko pasiekti sporto meistro lygio rezultatus: nugalėtoju tapo Adrijus Glebauskas, peršokęs 219 cm, o antrą vietą užėmė asmeninį rekordą pagerinęs Dainius Pazdrazdis – 215 cm. „Cosma“ šuolininkus apdovanojo atitinkamai 250 bei 200 eurų čekiais.

„Tokios varžybos ypač gerai mano lygio sportininkams – tai šansas kylantiems lengvaatlečiams. Tikiuosi, kad ateityje dalyvauti atvyks ir sportininkai iš užsienio“, – vylėsi A.Glebauskas.

Sezonas šuolininkui jau baigėsi. Žiemą sportininkas demonstravo itin stabilius rezultatus bei pasiekė geriausią sezono rezultatą tarp visų lietuvių – įveikė 220 cm.

„Žiūrint iš stabilumo pusės, tai sezonas buvo tikrai geras, be didelių nukrypimų, o rezultatas nuolat sukosi apie 220 cm. Tačiau tikėjausi, kad bent vieneriose varžybose pavyks pasiekti asmeninį rekordą ar įvykdyti normatyvą į Europos čempionatą (226 cm – aut. past.), bet nesigavo – užburtas ratas. Fizinė forma yra labai gera, bet techniškai ne viskas pavyksta“, – sakė A.Glebauskas.

„Cosma“ taurės moterų 400 m rungtyje triumfavo Modesta Morauskaitė. Ji nuotolį įveikė greičiau nei Lietuvos čempionate – per 55,05 sek. – bei taip pat iškovojo piniginį prizą.

„Namų maniežas yra namų maniežas, posūkiai žinomi, nes daugybę metų atlakstyta šiais viražais, tad ir bėgti buvo daug maloniau. Finišas buvo be galo sunkus, tačiau vis tiek esu patenkinta rezultatu. Sezonas užskaitytas 120 procentų, o sezono pabaiga ne ką blogesnė – pirma vieta, taurė ir 250 eurų čekis“, – juokėsi M.Morauskaitė.

60 m rungtyse triumfavo Karolina Deliautaitė (7,55 sek.) bei geriausią Lietuvos sezono rezultatą pakartojęs Kostas Skrabulis (6,83 sek.). Pastarasis taip pat iškovojo piniginį prizą, o geriausiai pasirodžiusiems sportininkams atiteko ir „Maistas sportui“ čekiai.

Vyrų 400 m bėgime nepralenkiamas buvo Danielius Golovackis (50,57 sek.), šuoliuose į tolį – Karina Lipeckaja (5,91 m) bei Tomas Lotužis (7,18 m), o rutulio stūmime – Valerija Kolontaj (13,98 m) ir Karolis Maisuradzė (16,14 m).

„Rezultatai varžybose nudžiugino, paskutinis sezono startas tapo tikrai gražia švente. Džiugu, kad keturi sportininkai iškovojo piniginius prizus bei kad „Maistas sportui“ prisidėjo dovanomis, – džiaugėsi „Cosma“ direktorė Kristina Vengrytė. – Planuojame rengti varžybas ir vasarą. Smagu, kad rėmėjų dėka pavyksta išlaikyti tradiciją.“

 

Autorius – Robertas Trakys

Alfredo Pliadžio nuotr.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite