SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapas Jurbarke vyks balandžio 7 d. (perkeltas iš balandžio 8 d.)

 

Duris atvėrė Sonatos Tamošaitytės sporto studija
2016-03-05

Olimpietės Sonatos Tamošaitytės gyvenime – nauji vėjai. Kaune duris atvėrė lengvaatletės sporto studija, į kurią kviečiamos visos sveiką gyvenseną propaguojančios merginos.

„Dar prieš pradedant treniruoti merginas žinojau, kokias sąlygas norėčiau joms suteikti, kokią aplinką sukurti. Norėjau, kad mano treniruotės nebūtų vien sportas. Studija turi būti jauki tarsi antri namai – kad nesinorėtų iš jos bėgti tik pasibaigus treniruotei, – sakė daugkartinė Lietuvos čempionė S.Tamošaitytė. – Noriu, kad mano merginoms sportas butu malonumas, o ne pareiga, taip sukursiu artimą ryšį tarp trenerio ir sportininkių.“

Lengvaatletė teigė, kad visada troško perduoti savo patirtį kitiems. Pagrindinis S.Tamošaitytės vedamų treniruočių privalumas yra tai, kad ji siekia kokybiško sporto, orientuoto į kiekvieną klientą.

„Atsainus požiūris į sportą ir klientus, kur svarbu kuo didesnė masė, o ne kokybiškai atliekamas darbas bei galvojama apie tai, kaip pasipelnyti yra pagrindiniai principai, kurie nėra susiję su kokybišku ir taisyklingu sportu, – aiškino S.Tamošaitytė. –  Klientas turi jaustis patogiai ir „kaifuoti“ nuo treniruočių. Mano sportininkių atsiliepimai įrodo, kad einu teisinga linkme ir jos priverčia mane dar labiau pasitempti bei tobulėti.“

2012 metų Londono olimpinių žaidynių dalyvė siekia patekti ir į antrą karjeroje olimpiadą. S.Tamošaitytė tikina, kad abi veiklos – treniravimas bei pačios treniruotės – viena kitai nemaišys.

„Intensyviai ruošiuosi vasaros sezonui ir stengiuosi kuo geriau pasiruošti ateinantiems vasaros startams. Mano veikla netrukdo sportuoti, o priešingai – tapau labiau motyvuota, vėl atsirado noras realizuoti save sporte“, – sakė šalies rekordininkė.

S.Tamošaitytė prisiminė, kad geriausius karjeros rezultatus pasiekė tada, kai turėdavo daug papildomos veiklos.

„Dar kartą įsitikinau, kad man reikia turėti kuo daugiau veiklos, nes susikoncentravimas ties viena kryptimi tik įstato į tam tikrus rėmus. Su visu pajėgumu ir atsakomybe prieš savo sportininkes turiu gerai pasiruošti artėjantiems vasaros startams. Tai tik labiau įkvepia“, – šypsojosi lengvaatletė.

S.Tamošaitytės sporto studija įsikūrusi A.Juozapavičiaus prospekte – Šančių mikrorajone.

Autorius – Robertas Trakys

Regimanto Tarasevičiaus nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite