SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Į finalą nepatekusi Modesta Morauskaitė nesulaikė ašarų
2022-07-21

Modesta Justė Morauskaitė šį sezoną yra viena greičiausių europiečių 400 m distancijoje, tačiau pasaulio čempionato debiutantei tenka susitaikyti su 21-a vieta Judžine. Nepatekimą į finalą bėgikė priėmė labai skaudžiai: „Tikrai liūdna. Nežinau, kas buvo. Negaliu paaiškinti. Jaučiausi tikrai gerai, atsistačiusi po atrankos. Kol kas negaliu atsakyti, kas atsitiko. Esu be galo nusivylusi savimi.”

Trečiajame 400 m pusfinalyje M. J. Morauskaitė finišavo per 52,19 sek. ir liko 7-a, o bendroje įskaitoje 21-a. Šio sezono geriausias bėgikės rezultatas daug geresnis – 50,49 sek.

„Smagu buvo čia jau pakliūti ir dalyvauti. Bet žinant savo galimybes ir kaip šį sezoną bėgau, demonstravau aukštus rezultatus… Tikrai labai liūdna, kad šiandien nepavyko savęs realizuoti. Nepavyko parodyti, ką aš galiu, ką turiu savo kojose. Tai yra liūdniausia“, – su ašaromis akyse kalbėjo 26-erių bėgikė.

Trečiasis pusfinalis nebuvo sklandus. Bėgikės jau buvo pasiruošusios startuoti, bet tik startavusios buvo sustabdytos. Teisėjai parodė žalią kortelę ir niekas nebuvo nubaustas, bet sportininkėms teko kauptis iš naujo.

„Visada yra sunkiau antrą kartą kauptis, bet kai esi pasiruošęs – esi pasiruošęs. Šiandien aš neturiu jokių pasiteisinimų. Aš neturiu atsakymo, kas įvyko, kodėl taip įvyko. Reikės pasižiūrėti varžybų įrašą ir su treneriu išanalizuoti, kas nutiko“, – pasiteisinimų neieškojo bėgikė.

 Jau po mėnesio lengvaatletė turės šansą reabilituotis Europos čempionate Miunchene, bet iškart po nesėkmės baidė juodžiausias mintis: „Po kiekvienų sunkių varžybų emocijos užvaldo iki maksimumo. Atrodo, kad galbūt jau viskas? Galbūt čia jau yra mano galimybių ribos? Galbūt aš negaliu būti toliau? Bet taip yra, kai labai daug dirbi ir nepasiseka. Reikia, kad nuslūgtų tų emocijų jūra. Žinau, kad galiu, mano kitos galimybės nei šiandien parodžiau.“
LRT.lt informacija
Grįžti į naujienas
Pasidalinkite