SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno atviras vaikų ir jaunučių kroso čempionatas perkeltas iš spalio 4 d. į spalio 11 d.

Lengvaatletis Marius Žiūkas laikinai eis Seimo kanclerio pareigas
2020-05-26

Suderinti sportinę karjerą bei siekti aukštumų darbe – įmanoma. Pernai pasaulio lengvosios atletikos čempionate Dohoje (Kataras) sužibėjęs ėjikas Marius Žiūkas kurį laiką vadovaus Seimo kanceliarijai.

Nuo 2020 m. sausio 9 d. iki gegužės 31 d. laikinai Seimo kanclerio pareigas eina šios įstaigos Dokumentų departamento direktorė Vaida Servetkienė, tuo tarpu Finansų skyriaus vedėjas M.Žiūkas kanclerio pareigas, nesant nuolatinio įstaigos vadovo, laikinai eitų nuo birželio 1 d. iki lapkričio 30 d.

Pekino, Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis yra realus kandidatas dalyvauti ir kitąmet vyksiančiose Tokijo žaidynėse. Pasaulio čempionate M.Žiūkas 20 km sportinio ėjimo rungtyje finišavo 11-as, taip pasiekdamas aukščiausią vietą iš visos komandos.

„Sprendimas tikrai nebuvo lengvas, nes žinau, koks atsakingas ir nelengvas šis darbas. Neslėpsiu, kad tam įtakos turėjo ir olimpinių žaidynių perkėlimas į kitus metus ir tai, jog tai laikinas pavedimas. Tikiuosi, kad kartu su kolegomis įveiksime šį iššūkį ir padarysime viską, kad įstaigos veikla nenukentėtų iki kol bus paskirtas nuolatinis vadovas ar rasti kiti sprendimai“, – sakė M.Žiūkas.

Ėjikas tikisi, kad nauji karjeros iššūkiai kojos, kovojant dėl patekimo į ketvirtąsias olimpines žaidynes, nepakiš.

„Tikslas – Tokijo olimpinės žaidynės ir motyvacija kovoti dėl teisės ten startuoti – niekur nedingo, nors šių metų situacija ir sujaukė daugelio sportininkų planus. Linkėdamas tiek kitiems sportininkams, tiek sau sveikatos, manau, kad pasiekti tą tikslą įmanoma“, – teigė M.Žiūkas.

 

Lengvoji.lt

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite