SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Sostinės SC jaunučių ir jaunių čempionatai perkelti į sausio mėnesį, gruodžio 7 d. vyks SSC kvalifikacinės varžybos

Lengvosios atletikos federacijos partneriu tapo Lenkijos aprangos gamintojai 4F
2019-02-28

Į Europos lengvosios atletikos čempionatą – su nauju įvaizdžiu. Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos aprangos gamintoja 4F.

„Sporte, kaip ir gyvenime, visada siekiama geriausio rezultato optimaliausiomis sąlygomis. O sporto žmonės yra perfekcionistai. Sportininkų apranga yra svarbus treniruočių-varžybų atributas, padedantis siekti užsibrėžtų tikslų“, – sutartimi su lenkų įmone džiaugėsi LLAF prezidentas Eimantas Skrabulis.

Kokybė, akiai jaukus dizainas, išskirtinumas. Tokį įspūdį apie naująją aprangą susidarė žemyno pirmenybėse Glazge (Škotija) jau rytoj kovas pradėsiantys lengvaatlečiai.

„Esame tikri, kad pasirašę sutartį su naujuoju partneriu 4F, pasiekiame svarbiausius tikslus – estetišką išvaizdą ir kokybę. Džiaugiamės, kad mūsų geriausi atletai labai teigiamai įvertino įmonės pagamintą kolekciją. Įvertinus turimą patirtį, pasirinkome geriausią partnerį mūsų lengvaatlečiams. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas bus ilgalaikis“, – sakė E.Skrabulis.

Naująsias aprangas spėjo išbandyti jaunimo grupės lengvaatlečiai, šią savaitę dalyvavę tarptautinėse varžybose Baltarusijoje. Tuo tarpu Europos čempionate Lietuvai atstovaus devyni sportininkai, iš kurių net aštuoni pasirodymus pradės jau pirmą varžybų dieną.

Su 4F apranga lengvaatlečiai startuos mažiausiai iki 2023-ųjų.

 

lengvoji.lt

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite