SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapas Jurbarke vyks balandžio 7 d. (perkeltas iš balandžio 8 d.)

 

Lietuvos lengvosios atletikos federacija siūlo solidarumo paramą Ukrainos lengvaatlečiams
2022-02-24

Ketvirtadienį skubiai sušaukto neeilinio Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) Tarybos posėdžio metu nuspręsta ištiesti pagalbos ranką Ukrainos lengvaatlečiams. Tarybos nariai vienbalsiai pritarė siūlymui finansuoti 15-os ukrainiečių treniruočių stovyklą Lietuvoje, kurios trukmė – iki dviejų mėnesių.

Tokios stovyklos sąmata gali siekti 60 tūkst. eurų. Pusė šios sumos sudarytų LLAF veiklos rezervo fondo lėšos, o po ketvirtadalį pridėtų sporto klubas „Cosma“ ir federacijos prezidentas Eimantas Skrabulis.

„Išties liūdžiu, kad sulaukėme tokio ryto, tokios dienos, jog turime kelti tokius klausimus savo darbotvarkėje. Pasaulis yra trapesnis nei visi galvoja. Džiaugiuosi, kad Tarybos nariai vienbalsiai palaikė federacijos sprendimą. Puikiai suprantame, kas toje situacijoje yra nukentėjęs, o kas yra agresorius“, – sakė E.Skrabulis.

LLAF skiriama parama bus skirta ukrainiečių apgyvendinimo, maitinimo bei treniruočių bazių nuomos išlaidoms padengti.

„Solidarizuojamės su savo kolegomis, su Ukrainos piliečiais, kurie yra mūsų lengvosios atletikos šeimos nariai: lengvaatlečiai, treneriai, medicinos personalas. Tiesiame draugišką pagalbos ranką suprasdami, kad didelė dalis sportininkų, būdami šalies patriotais, liks ginsi savo tėvynės. Galimybe stovyklauti Lietuvoje galbūt pasinaudos perspektyvus jaunimas – jiems reikia treniruotis, tęsti pradėtą darbą. Norime jiems sudaryti galimybę pasinaudoti saugesne Lietuvos teritorija ir užtikrinti nenutrūkstamą darbą bent šiuo karštuoju laiku“, – teigė E.Skrabulis.

Beje, vakar Ukrainoje atšaukus visas lengvosios atletikos varžybas šios šalies sportininkai kreipėsi į LLAF su prašymu dalyvauti šį savaitgalį Klaipėdoje vyksiančiame Lietuvos čempionate. Deja, sportininkai palikti Ukrainos dėl uždarytos šios šalies oro erdvės nebespėjo.

 

Autorius – Robertas Trakys

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite