SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

LLAF atstovai viešėjo Europos lengvosios atletikos namuose
2018-03-12

Iš Europos lengvosios atletikos asociacijos (EA) – įvertinimas lietuviams. Svarbiausia Senojo žemyno lengvosios atletikos organizacija pastebėjo aktyvų Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) darbą.

Kovo 7-9 dienomis LLAF darbuotojai EA kvietimu svečiavosi pastarosios organizacijos būstinėje Lozanoje (Šveicarija). Vizito tikslai – susipažinti su Europos lengvosios atletikos asociacijos veikla, sužinoti apie naujausius EA projektus bei pristatyti LLAF darbą.

„Labai džiaugiamės galimybe atvykti į Europos lengvosios atletikos namus susipažinti su organizacijos veikla. Mūsų nuomone, vizitas buvo itin naudingas, akis į akį bendravome su EA darbuotojais, sužinojome, kas už ką tiesiogiai yra atsakingas, – sakė LLAF generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva. – Kiekviename susitikime buvo atsakyta į visus mūsų klausimus, pavyzdžiui, tam tikri aspektai dėl darbo su ARENA logistikos sistema ar kaip Lietuvoje efektyviau vykdyti „I run clean“ programą.“

Lietuva tapo vos antrąja Europos šalimi pagal „Focus Federation“ programą sulaukusia kvietimo atvykti į Lozaną. EA įvertino gerus santykius su LLAF bei tai, kad federacija praėjusiais metais sėkmingai surengė EA Kongresą-Konvenciją, o 2019-aisiais organizuos Europos sportinio ėjimo taurės varžybas.

LLAF veikla taip pat bus pristatyta balandžio 27-29 dienomis EA tarybos posėdyje.

Informacija apie vizitą EA tinklapyje.

 

lengvoji.lt

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite