SVARBŪS PRANEŠIMAI:
LLAF ir Lietuvos sporto universitetas tęsia bendradarbiavimą
2019-12-19

Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) pratęsė bendradarbiavimą. Tai šiandien parašais sutartyje patvirtino LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir LLAF prezidentas Eimantas Skrabulis.

Universitetas kartu su Federacija įgyvendins bendrus projektus, susijusius su sporto mokslo, švietimo,  sporto ir sveikatinimo veiklomis. LSU specialistai dalyvaus LLAF rengiamuose susirinkimuose, konferencijose, seminaruose, kursuose, sporto bei kituose  renginiuose. Be to, planuojama sudaryti galimybes federacijos darbuotojams kelti kvalifikaciją Universitete, kartu organizuoti lengvosios atletikos renginius.

Lengvosios atletikos federacija padės tobulinti LSU studijų programas, užsakys mokslinius tyrimus ir testavimus sporto ir sveikatinimo srityse, esant galimybei sudarys sąlygas Universiteto studentams atlikti praktiką, kvies LSU specialistus į organizuojamus  susirinkimus, konferencijas, seminarus, kursus, sporto ir kitus renginius.

„Pastaruoju metu jaučiame jaunų specialistų su naujausiomis žiniomis trūkumą. Dar aktyviau su universitetu kalbėsime dėl jų rengimo, praktikos ir galimybės įsidarbinti. Tikimės ir toliau bendradarbiauti su sporto mokslininkais, pasitelkti naujausius mokslinius tyrimus, testavimus. Labai vertiname ne tik jūsų trenerius, bet ir aukščiausio lygmens kineziterapeutus, sporto vadybininkus,“ – teigia LLAF prezidentas E. Skrabulis.

Pasak LSU rektorės, pastaruoju metu pastebimas domėjimasis Treniravimo sistemų lengvosios atletikos specializacija. „Mūsų universitete dirba žinomi lengvosios atletikos specialistai, kurie studentams perduoda naujausias žinias. Mums labai svarbu bendradarbiauti su Lietuvos lengvosios atletikos federacija, žinoti jų poreikius, kartu ieškoti geriausių sprendimų. Tikimės, kad ir mūsų studentams atsivers galimybė atlikti praktiką ir įgauti patirties,“ – sakė prof. dr. Diana Rėklaitienė.

Lietuvos sporto universitetas ir Lietuvos lengvosios atletikos federacija bendradarbiauja nuo 2013 metų.

 

Lietuvos sporto universiteto informacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite