SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visus sportininkus, planuojančius dalyvauti Europos komandiniame čempionate ar kitose tarptautinėse oficialiose varžybose, prašome nepamiršti, kad reikia turėti I RUN CLEAN pažymėjimą.

Registruotis ir gauti pažymėjimą galima čia.

LLAF Taryboje: rinktinės nariai privalo dalyvauti nacionaliniame čempionate
2017-06-19

2017 m. birželio 7 d. LLAF Taryba priėmė nutarimą, kuriame sakoma:

Kiekvienas Lietuvos nacionalinės rinktinės narys privalo dalyvauti šalies čempionate. Draudžiama dalyvauti varžybose, kurios trukdytų tinkamai pasirengti ir startuoti nacionaliniame čempionate. Nedalyvavimas pateisinamas tik dėl sveikatos problemų. Sportininkai, vienašališkai ar be aiškios priežasties atsisakę dalyvauti nacionaliniame čempionate, gali būti suspenduojami arba apribojamas jų dalyvavimas varžybose visam likusiam sezonui ir nušalinami nuo visų startų tarptautinėje arenoje. Išimtys taikomos tik LLAF tarybos ar vykdomojo komiteto patvirtinimu tais atvejais, kai atletas čempionato metu yra išvykęs į specializuotas mokomąsias treniruočių stovyklas (pvz. aukštikalnėse) rengtis pagrindinėms metų varžyboms.

Visi Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai privalo informuoti LLAF apie savo išvykimą dalyvauti tarptautinėse varžybose.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite