SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

LLAF taurės varžybos: antroji diena
2021-05-29

Šeštadienį LLAF taurės varžybos vyko ne tik Palangos miesto stadione, bet ir Klaipėdoje (manieže rungtyniavo kartininkai, Klaipėdos miesto stadione – kūjo metikai). Paaiškėjo dar 19 rungčių nugalėtojai.

Vyrai

200 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 20.75/2.0 (asmeninis rekordas, vos 0.01 sek. blogesnis už Lietuvos rekordą, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, trečia pergalė LLAF taurės varžybose), 2.Ilja Petrušenko (LAT) 21.29/2.0, 3.Oskars Grava (LAT) 21.49/2.0 (asmeninis rekordas).
800 m. 1.Austris Karpinskis (LAT) 1:52.89, 2.Mindaugas Striokas (Vilnius) 1:53.48 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Arnas Gabrėnas (Vilnius) 1:54.03.
3000 m. 1.Robertas Vališauskas (Šiauliai/Šiaulių r.) 8:31.30 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Aurimas Rimkus (Šiauliai) 8:54.29 (asmeninis rekordas), 3.Laimonas Strikaitis (Vilnius) 8:55.07 (asmeninis rekordas).
3000 m kl. 1.Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8:58.53 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, LLAF taurę laimėjo devintą kartą), 2.Lukas Tarasevičius (Alytus/Švenčionys) 9:14.29 (asmeninis rekordas), 3.Jonas Beleška (Kaunas) 9:52.89.
400 m b/b. 1.Maksims Sinčukovs (LAT) 52.46 (LLAF taurę laimėjo antrą kartą), 2.Dmitrijs Lašenko (LAT) 53.64, 3.Rapolas Saulius (Vilnius) 56.17 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).
Kartis. 1.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 5.01 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, tapo penktu Lietuvos šuolininku, šokusiu virš 5 metrų), 2.Lukas Kolpakovas (Vilnius) 4.60, 3.Nikodemas Laurynas (Vilnius) 4.20 (asmeninis rekordas)
Trišuolis. 1.Tomas Lotužis (Skuodas/Vilnius) 15.39/3.0, 2.Gustas Griška (Kaunas) 15.06/1.6 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Dominykas Petrosevičius (Kaunas/Kėdainiai) 14.86/2.7.
Kūjis. 1.Tomas Vasiliauskas (Marijampolė) 64.15 (LLAF taurę laimėjo šeštą kartą iš eilės), 2.Lukas Simonavičius (Marijampolė) 55.30, 3.Vytenis Giedraitis (Marijampolė) 49.50.
Ietis. 1.Edis Matusevičius (Vilnius) 81.27 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurę laimėjo šeštą kartą), 2.Janis Svens Griva (LAT) 75.34, 3.Marius Rudzevičius (Vilnius/Šilutė) 65.95.
5000 m ėjimas. 1.Marius Žiūkas (Vilnius/Jonava) 19:36.45, 2.Tadas Šuškevičius (Vilnius) 20:46.52.

Moterys

200 m. 1.Akvilė Andriukaitytė (Panevėžys/Vilnius) 23.84/1.6 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurės varžybose nugalėjo trečią kartą), 2.Eva Misiūnaitė (Kaunas/Vilnius) 24.09/1.6, 3.Sindija Bukša (LAT) 24.12/1.6
800 m. 1.Eglė Vaitulevičiūtė (Vilnius) 2:14.38 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Augustė Žikaitė (Kaunas/Raseiniai) 2:16.80, 3.Meda Repšytė (Tauragė/Šiauliai) 2:17.91.
3000 m. 1.Viktorija Varnagirytė (Šiaulių r., Vilkaviškis) 10:00.06 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Aistė Labanauskaitė (Šiauliai) 10:41.84 (asmeninis rekordas), 3.Raistė Vaištaraitė (Kaunas) 11:49.19.
400 m b/b. 1.Kitija Zaula (LAT) 1:03.23 (asmeninis rekordas), 2.Kamilė Gargasaitė (Kaunas) 1:05.14, 3.Hanna Zikejeva (Vilnius) 1:07.19.
Kartis. 1.Akvilė Gedminaitė (Klaipėda) 3.20 (po 5 metų vėl laimėjo LLAF taurę), 2.Karolina Jasaitė (Kaunas) 3.10, 3.Elzė Kudulytė (Vilnius) 2.80 (asmeninis rekordas).
Trišuolis. 1.Diana Zagainova (Vilnius) 13.52/0.8 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antrą kartą laimėta LLAF taurė), 2.Vaida Padimanskaitė (Kaunas/Panevėžys) 13.48/1.4, 3.Mara Griva (LAT) 13.07/2.1.
Kūjis. 1.Mairita Pajėdaitė (Marijampolė) 47.73 (asmeninis rekordas), 2.Gedmintė Mykolaitytė (Marijampolė) 38.08, 3.Raminta Lepšytė (Marijampolė) 37.12 (asmeninis rekordas).
Ietis. 1.Anete Kocina (LAT) 63.51, 2.Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) 56.82, 3.Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 50.70.
5000 m ėjimas. 1.Brigita Virbalytė-Dimšienė (Vilnius) 21:36.21, 2.Monika Vaiciukevičiūtė (Klaipėda) 21:41.23 (asmeninis rekordas), 3.Austėja Kavaliauskaitė (Kėdainiai/Vilnius) 23:37.85 (asmeninis rekordas).

LLAF taurės varžybas komandinėje įskaitoje laimėjo Vilnius (I miestų grupė), Šiauliai (II miestų grupė) ir Raseiniai (rajonai).

Klubų varžybose pirmavo SK „COSMA“ I komanda (I grupėje) ir Jonavos SK „Einius“ (II grupėje).

Studentų čempionate nugalėjo LSU komanda.

Rezultatai.

Video transliacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite