SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapas Jurbarke vyks balandžio 7 d. (perkeltas iš balandžio 8 d.)

LSĖA konferencija
2017-11-20

Lapkričio 18 d. Alytaus miesto teatre vyko Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos ataskaitos konferencija.

Už atliktą darbą atsiskaitė LSĖA prezidentas Kastytis Pavilonis. Jis taip pat pasidalino mintimis apie Lietuvos ėjimui ypatingus 2019 metus, kuomet Alytuje vyks Europos sportinio ėjimo taurės varžybos ir bus paminėtas Lietuvos ėjimo 100 metų jubiliejus. Konferencijos dalyviai išklausė teisėjų komisijos pirmininko Aloyzo Bliūdžiaus ir revizorės Žibutės Jankauskaitės pranešimus, LLAF direktoriaus Rimanto Mikaičio, trenerio Valdo Kazlausko pasisakymus. Asociacijos darbas buvo įvertintas gerai.

Po konferencijos sportinėje popietėje „Ėjikais mes esame gimę“ vyko jubiliatų, sportininkų, trenerių, aktyvo pagerbimas. Apdovanoti LSĖA prezidiumo sprendimu pripažinti geriausiais 2017 m. Lietuvos ėjikais Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas, bei jų treneriai Kastytis Pavilonis ir Gražina Goštautaitė. LSĖA Garbės nario ženklas už paramą Lietuvos ėjimui įteiktas UAB „Kauno Daisotra“ gen. direktoriui Edmundui Margeliui. Jubiliejų proga pasveikinti tarptautinė sporto meistrė, daugkartinė Lietuvos čempionė ir rekordininkė Sada Eidikytė-Bukšnienė ir LSĖA Garbės narys, 1993-1997 m. LSĖA prezidentas, Lietuvos rinktinės narys Justinas Vasiliauskas.

KKSD padėkos ir LSĖA prizai įteikti Europos taurės varžybose bronzos medalius laimėjusios Lietuvos moterų komandos narei Brigitai Virbalytei ir treneriams Kastyčiui Paviloniui ir Juzefui Romankovui (kitų komandos narių Alytuje, deja, nebuvo) bei Alytaus miesto vicemerei Valei Gibienei ir švietimo skyriaus vedėjai Rimvydai Ališauskienei už paramą organizuojant sportinio ėjimo festivalį „Alytus’2017“.

Už Lietuvos ėjikų rengimą prizas įteiktas prof. Juozui Skernevičiui. Už festivalio „Alytus’2017“ organizavimą apdovanota didelė grupė jo organizatorių. Padėkų sulaukė remėjai bei žiniasklaidos atstovai.

Renginio akimirkos Marytės Marcinkevičiūtės nuotraukose.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite