SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos LAF taurės varžybos (Kaunas, 05 25-26): dalyvių sąrašas, programa (galutinis variantas)

LSU maniežui suteiktas Alekso Stanislovaičio vardas
2016-07-01

LSU Senato sprendimu Universiteto lengvosios atletikos maniežui suteiktas šviesios atminties Alekso Stanislovaičio – profesoriaus, ilgamečio LSU dėstytojo ir trenerio, Senato pirmininko, Sporto ir infrastruktūros prorektoriaus – vardas. Nuo šiol jis vadinsis Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežas.

Anot Senato pirmininko prof. habil. dr. Alberto Skurvydo, šiame manieže treniruodamas savo auklėtinius profesorius A. Stanislovaitis neskaičiavo valandų, noriai dalijosi savo žiniomis ir patirtimi, o entuziazmu bei meile lengvajai atletikai užkrėtė tūkstančius vaikų ir jaunuolių. „Pavadindami maniežą Alekso Stanislovaičio vardu norime nors taip įamžinti šio gero, protingo ir veržlaus žmogaus, patyrusio dėstytojo ir trenerio, ištikimo bendražygio atminimą“, – sakė prof. habil. dr. A. Skurvydas.

Vienintelis Kaune lengvosios atletikos maniežas pastatytas 1979 metais. Maniežo plotas – apie 5000 kv. metrų. Jame yra 200 m bėgimo takas, mankštos salė, auditorijos. Vienu metu manieže gali sportuoti nuo 200 iki 350 sportininkų. Daugiausia maniežas pritaikytas lengvaatlečių reikmėms, tačiau jame gali sportuoti ir rankininkai bei salės futbolininkai. Šiame manieže vyksta Universiteto studentų paskaitos, Kauno miesto lengvaatlečių treniruotės, patalpos yra nuomojamos.

 

LSU Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite