SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d.

„Runway Run 2019“
2019-04-02

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 6 dieną vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“!

Runway Run 2019 – tai unikalus, vienintelis toks Lietuvoje bėgimas kilimo – tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos Karinių oro pajėgų orlaiviai kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų naikintuvais, o šio bėgimo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu.

Šis bėgimas skirtas paminėti NATO aljanso 70 – ąsias metines, taip pat Lietuvos įstojimo į NATO aljansą 15 – ąsias metines ir vieną svarbiausių datų Lietuvos aviacijai – Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų įkūrimo šimtmetį.

Daugiau informacijos rasite čia.

Gerbiamas sportininke, šis įrašas būtent tau!

Bėgimas Runway Run nėra lenktynės, tačiau visada smagu šiek tiek pasivaržyti, tad su džiaugsmu pranešame, kad mūsų pilietiškai nusiteikęs didysis rėmėjas Sovli – Oficialus Toyota atstovas Lietuvoje įsteigė net 2000€ piniginį prizą tiems, kas greičiausiai įveiks 3 kilometrų distanciją kilimo-tūpimo taku bėgime #RunwayRun2019!

Piniginį prizą moterų ir vyrų kategorijose dalinsime taip:
1 vieta – 500€
2 vieta – 300€
3 vieta – 200€

Tai padėka ir paskatinimas sportininkams už geležinę valią, tikslo siekimą, varvantį prakaitą bei ilgametį ir sunkų darbą!

P.S. Prizų bus daug, tad sekite informaciją!

Registracija bėgimui – www.runwayrun.lt
Laisvos formos grupinė registracija laukiama – siauliai.laf.ab@gmail.com

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite