SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visus sportininkus, planuojančius dalyvauti Europos komandiniame čempionate ar kitose tarptautinėse oficialiose varžybose, prašome nepamiršti, kad reikia turėti I RUN CLEAN pažymėjimą.

Registruotis ir gauti pažymėjimą galima čia.

Žinomas Vokietijos specialistas dalijosi žiniomis su Lietuvos lengvosios atletikos treneriais
2017-11-21

Lapkričio 16-19 dienomis Vilniuje vyko tarptautiniai lengvosios atletikos trenerių kursai. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) pagal olimpinio solidarumo programą rengtuose mokymuose 39 Lietuvos ir Latvijos treneriai žinių sėmėsi iš Vokietijos specialisto Ralpho Mouchbahani.

Pirmas dvi dienas dalyviai klausėsi teorinių sportininkų rengimo aspektų, o šeštadienį bei sekmadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Seminare akcentuotos šuolininkų rungtys – šuoliai į tolį, į aukštį, su kartimi bei trišuolis.

„Kursai buvo labai naudingi, su aukšto lygio lektoriumi, kuris stengėsi išdėstyti medžiagą kuo aiškiau, naudodamas pavyzdžius. Teko pabūti ir „manekenu“, realiai atlikinėti pratimus, taip dar labiau suprantant jų esmę ir reikšmę, – sakė sportininkas ir treneris Marius Vadeikis. – Manau, tiek teorinės žinios, tiek praktiniai užsiėmimai daugelį trenerių privertė pergalvoti savo treniravimo filosofiją.“

Pasak M.Vadeikio, kursuose dalyvavę treneriai liko patenkinti įgytomis žiniomis, formatu bei diskusijomis. R.Mouchbahanis džiaugėsi jų aktyvumu bei pagyrė praktinėje dalyje talkinusius lengvaatlečius Juozą Baikštį, Urtę Baikštytę, Oliviją Vaitaitytę bei Vilių Junevičių. Specialisto nuomone, tikslingai juos rengiant, galima išugdyti itin aukšto meistriškumo sportininkus.

LLAF planuoja tęsti trenerių tobulinimosi kursus bei toliau dalintis patirtimi kviesti kvalifikuotus specialistus iš užsienio.

 

lengvoji.lt

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite