Lietuvos pavasario kroso čempionatas (Jurbarkas, balandžio 27 d.): patikslinta programa

„Druskininkai 2018“
2018-09-08

Druskininkai šeštadienį priėmė tradicinių tarptautinių sportinio ėjimo varžybų dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kazachstano. Kartu vyko Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas.

Moterų grupėje 10 km pirmoji baigė Brigita Virbalytė (Vilnius/Alytus) 43:02 (Druskininkų varžybų aukščiausia pasekmė). Antra finišavo Živilė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys) 44;32. Trečią vietą tarptautinėse varžybose užėmė kazachė Diana Aidosova (47:26), o penkta po 50 min. 44 sek. finišavusi Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Krakės) iškovojo Lietuvos čempionato bronzos medalį.

Tarp vyrų pirmąsias dvi vietas užėmė baltarusiai Aliaksandras Liakhovichius (40:51) ir Dzmitrijus Dziubinas (41:25). Lietuvos čempionu tapo trečias finišavęs Arturas Mastianica (Švenčionys) 41:29. Lietuvos čempionato sidabrą laimėjo Tadas Šuškevičius (Vilnius) 42:12, bronzą – Darius Jazepčikas (Kaunas) 45:41.