Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

„Druskininkai – 2019“
2019-09-14

Druskininkai šeštadienį priėmė XXVII tarptautinių sportinio ėjimo varžybų „Druskininkai 2019“ dalyvius iš penkių šalių. Kartu vyko Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas bei Lietuvos sportinio ėjimo taurės VII etapas.

Rungčių nugalėtojai:

Mergaitės. 1 km. Justė Perveneckaitė (Švenčionys) 4:46.
Berniukai, 1 km. Liudas Grincevičius (Švenčionys) 5:02.
Jaunutės. 1 km. Nora Meškauskaitė (Švenčionys) 4:29.
Jaunučiai. 3 km. Kiryl Hrytskevich (BLR) 14:24.
Jaunės. 3 km. Toma Dailidonytė (Vilnius/Kėdainiai) 14:04.
Jauniai. 5 km. Dzmitry Shmidt (BLR) 22:20.
Jaunuolės. 5 km. Jekaterina Mirotvortseva (EST) 22:25.
Jaunuoliai. 10 km. Anton Bildziuha (BLR) 44:33.
Moterys. 10 km. 1.Živilė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys) 43:04, 2.Nastassia Yatsevich (BLR), 3.Monika Vaiciukevičiūtė (Švenčionys/Klaipėda) 46:46. Lietuvos čempionato bronzos medalį laimėjo Aušrinė Kuzmickaitė (Kaunas) 57:46.
Vyrai. 10 km. 1.Artur Mastianica (Švenčionys) 39:17, 2.Marius Žiūkas (Vilnius/Jonava) 39:54, 3.Aleksandr Liakhovich (BLR) 39:59. Lietuvos čempionato bronzos medalį laimėjo Darius Jazepčikas (Kaunas) 45:01.
Veteranai. 5 km. Algirdas Šakalys (Vilnius) 29:35 (perskaičiavus pagal amžių – 19:54).

Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatą A.Mastianica laimėjo antrą kartą, Ž.Vaiciukevičiūtė – pirmą. Daugiausiai aukso medalių šiame nuotolyje yra iškovoję M.Žiūkas (7) ir K.Saltanovič (9).