SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Dudincai: tarp nugalėtojų Ž.Vaiciukevičiūtė, G.Kozlovskij ir A.Kavaliauskaitė
2017-03-25

Dudincuose (Slovakija) baigėsi Europos sportinio ėjimo Permit Meeting varžybos „Dudinská pät’desiatka“.

Pagrindinėje rungtyje, davusioje pavadinimą ir visoms varžyboms, – 50 km ėjime, rungtyniavo 34 vyrai iš 15 šalių. Nugalėjo norvegas Havardas Haukenesas (3:43:40). Tadas Šuškevičius finišavo dešimtas (3:58:44), o Arturas Mastianica –  keturioliktas (4:04:55).

20 km tarp moterų pirmoji baigė Živilė Vaiciukevičiūtė (1:33:23). Ji net 2 min. 10 sek. pagerino asmeninį rekordą ir visų laikų geriausių Lietuvos ėjikių sąraše pakilo į penktą vietą. Jos rezultatas – naujas Lietuvos U23 amžiaus grupės rekordas. Monika Vaiciukevičiūtė finišavo antra (1:35:29).

Genadijus Kozlovskis laimėjo vyrų 20 km distanciją (1:24:48).

5 km distancijoje sugaišusi 24 min. 54 sek. jaunių varžybas laimėjo Austėja Kavaliauskaitė. Jauniai vaikinai žingsniavo 10 km. Arminas Rudenka buvo šeštas (49:37), Arnoldas Liutinskis – septintas (53:09).