Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Madride rutulio stūmikių medalių lietus (papildyta)
2018-03-21

Trečiąją Europos veteranų čempionato dieną rungtyniavo septynios Lietuvos rutulio stūmikės. Aukso medalius iškovojo Algina Vilčinskienė (W80) – 8.13 m ir Jadvyga Putinienė (W70) – 9.51 m. Sidabro medalį pelnė Genovaitė Kazlauskienė (W65) – 10.71 m, o Birutė Keršulienė toje pačioje amžiaus grupėje buvo ketvirta (9.18). Paskutinės varžėsi W55 sportininkės. Šioje grupėje aukso medalį laimėjo Janina Lapienienė (12.86), sidabro medalį – Valda Morkūnienė (12.79), o Ina Mikulėnienė liko vienuolikta (9.19). Mūsų rutulininkės per vieną dieną iškovojo penkis medalius – tris aukso ir du sidabro.

Saulius Svilainis disko metime buvo devintas (38.73).

Vakare 60 m finaluose bėgę Henrikas Gulbinovičius (M55) – 7.83 sek.  ir Mantas Semčenko (M35) – 7.12 sek. užėmė šeštas vietas.