Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Europos jaunimo olimpinis festivalis: A.Beniušytė – auksas, D.Vasiliauskas – sidabras
2022-07-29

Penktadienį paskutinės trys lietuvių rungtys:

Ryte Arminas Ačas disko metime užėmė 13 vietą – 44.49 m (asmeninis rekordas).

19.20 val. prasidėjęs trišuolio finalas baigėsi Aurėjos Beniušytės pergale – 13.04 m/1.1 (Lietuvos 15-mečių rekordas)

200 m finaliniame bėgime Danielius Vasiliauskas pagerino Lietuvos 16-mečių, 17 -mečių ir U18 rekordus ir iškovojo sidabro medalį – 21.56/1.4 sek.

Rezultatai

Video transliacija

Ketvirtadienio rezultatai:

Danielius Vasiliauskas laimėjo trečią 200 m atrankos bėgimą (21.82) ir pateko į finalą, kuris vyks penktadienį.

Gabija Mockutė 100 m barjeriniame bėgime užėmė 16 vietą (14.64).

Aurėja Beniušytė,  antru bandymu įveikusi 1.65 m aukštį, šuolio į aukštį kvalifikacijoje užėmė 14-16 vietą ir į finalą nepateko.

Kamilė Petrauskaitė pakartojo asmeninį rekordą ir užėmė devintą vietą šuoliuose su kartimi (3.60).

Trečiadienį pirmoji tarp lietuvių rungtyniavo Aurėja Beniušytė. Jau pirmu šuoliu (12.58/-0.2) ji įvykdė kvalifikacinį normatyvą ir su geriausiu dienos rezultatu pateko į finalines trišuolio varžybas, kurios vyks penktadienį 19.20 val.

Upė Jurkšaitytė 1500 m atrankos bėgime finišavo aštunta (4:55.10), tarp visų dalyvių jos rezultatas penkioliktas.

Orintą Navikaitę ieties metime nuo bronzos medalio skyrė tik 11 centimetrų – ji užėmė penktą vietą (48.92).

Antradienį ryte Arminas Ačas užėmė šeštą vietą rutulio stūmime – 15.60 m. Šis rezultatas yra jo asmeninis pasiekimas stadionuose, manieže yra stūmęs 5 cm toliau.

Titas Kukšta 800 m antrame atrankos bėgime užėmė šeštą vietą (2:02.19), o tarp visų dalyvių jo laikas buvo vienuoliktas.

Justė Perveneckaitė 5000 m sportiniame ėjime finišavo ketvirta (23:27.50) ir pagerino Lietuvos 15 ir 16-mečių rekordus.

Šiandien Banska Bystricoje (Slovakija) prasidėjo XVI Europos jaunimo olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvaus 12 Lietuvos lengvaatlečių, gimusių 2006-07 m.

Pirmadienį rungtyniavo trys lietuviai.

Matas Janarauskas 400 m atrankos bėgime finišavo ketvirtas (50.88) ir užėmė festivalyje 14 vietą.

Karolina Vaitkevičiūtė 800 m atrankos bėgime buvo aštunta (2:25.98). Jos galutinė vieta – penkiolikta.

Penkioliktą vietą užėmė ir Viltė Bubinaitė, savo 400 m atrankos bėgime finišavusi šešta (59.20).